Wpis z mikrobloga

Jest sens łykać dzisiaj piguły, jeśli brałem je tydzień temu, ale w ogóle nie podziałały z powodu zbyt małej ilości? Źrenice były delikatnie większe i było trochę "inaczej", ale to nie była nawet 1/10 tego co normalnie.
Na drugi dzień nie miałem zjazdu.

Zazwyczaj biorę co około 40-60 dni (jak na razie wziąłem 6 razy). Nie chciałabym brać tydzień po tygodniu, ale ostatnio było wielkie rozczarowanie, dlatego pytam.

#narkotykizawszespoko #mdma
  • 11
  • 0
@lort_fzhut Połówkę.
Nie wiem ile w niej było emki. Podzieliłem się z 2 kolegami. Jednego lekko złapało, takie 5/10, o sobie już napisałem, a kolegę, który wziął najwięcej (około 0,75 całej) nic nie wzięło, zero jakichkolwiek efektów. Możliwe, że nie było tam MDMA tylko jakiś syf, albo małe ilości emeczki. Chociaż inny kumpel ja innej imprezie tego samego dnia wziął 2 i powiedział, że fajnie mu weszło, więc sam już nie wiem.
  • 1
@lort_fzhut A bardzo dobrze. Ogólnie jedna z przyjemniejszych faz jakie miałem. Tym bardziej, że jeden ziomek brał pierwszy raz. Co pogadaliśmy i wychdziliśmy to nasze. Dzisiaj jesze była chęć rozmów i przebywania z ludźmi, ale około 20 zaczął się zjazd. Dzięki za pomoc, kumplu.( ͡º ͜ʖ͡º)