Wpis z mikrobloga

jako że udalo mi sie dorwac 2 blotterki 1p lsd to wychodzę z pytaniem czy 50uq (polowa kartonu) da juz jakiegos sensownego tripa na pierwszy raz? Ktos tyle probowal? Oczekuje dosc spokojnego doswiadczenia, moze lekkich wizuali, zalezy mi na przemysleniach i milym odbiorze muzyki. Warto dodac ze drobny chlop ze mnie, wiec mysle ze mniejsza dawka moze zadzialac na mnie mocniej niz na innych.
#narkotykizawszespoko #lsd #1plsd
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@geidiprimes Na pierwszy raz z sajko? Zależy, większości pasuje 100, jeden kolega ;) ma pelnoprawnego tripa na 50 mcg i nie wynika to z jego masy ciała, tylko z nadzwyczajnej wrażliwości na stany psychodeliczne. Trzeba ostrożnie eksperymentować.
  • Odpowiedz
  • 0
@geidiprimes jak nie masz pilnujacego i nie brałaś wcześniej żadnych psychodeliki to 50ug to bardzo dobra opcja. Nie posķłada Cię tak, żebyś nie mógł się kontrolować, ale da ci przedsmak tripa i jak potem zjesz więcej to nie będziesz już tak zakręcony i zaskoczony.
  • Odpowiedz
@regal20: nie miałem tolerki pierwszy raz z lizergami z 3 miesiące wcześniej tylko tryptamine wrzucałem. Pytałem ludzi to niektórzy przy pierwszym razie po 100ug prawdziwego LSD słabo czuli a 1p też chyba trochę słabsze i jeszcze tez pytałem kogoś kto brał 1p to mówił, że za pierwszym razem miał słabo a każdy następny już normalnie
  • Odpowiedz