Wpis z mikrobloga

  • 1032
Lubicie drewno? #rozdajo tym razem takiego breloka/wisiorka, oczywiście wysyłka na mnie.

Całość wypalana ploterem laserowym i później ręcznie przygotowywana przeze mnie. W końcu jestem zadowolony z efektów więc to poniekąd forma #chwalesie

Zapraszam na www.bido.com.pl gdzie do końca tygodnia dalej promocja -30% na wszystkie moje pierdółki ;)

#rozdajo #rozkminkrzaka #rekodzielo

Ps: jeśli wygrana osoba wolałaby coś mechanicznego, w komentarzu pozostawiam drugą opcję do wyboru ;)
Losowanie w niedzielę!
Pobierz bkwas - Lubicie drewno? #rozdajo tym razem takiego breloka/wisiorka, oczywiście wysył...
źródło: comment_44ntoiZXOXL6tLfLF8LL7AaDSx1etqNm.jpg
  • 38
@bkwas: O panie, kompletuje zamówienie :) Właśnie takiej bransoletki szukałem, rób ich więcej! Napisz proszę czy jak zamówię Różę Wiatrów to przyjdzie na takim metalowym wisiorze jaki jest w Atlantis na zdjęciu czy czarnym rzemyku? Niekompletnego werka też chciałbym na tym "przerywanym" metalu, bo na zdjęciu są dwa rodzaje.
@AdamTorpeda właśnie wszystkie bazy metalowe mi wyszły - mam już tylko rzemienie, ale jeśli znajdę jakiś łańcuszek (bo możliwe że mam gdzieś schowane 1-2 sztuki to Ci zrobię)

Napisz tylko przy zamówieniu swój nick z wykopu i coś pomyśle ;)
@bkwas: Dzięki, przelew poszedł, dałem odpowiednią adnotację przy zamówieniu :) Jak coś to poczekam, aż znajdziesz lub domówisz ten metalowy wisior, nie pali się :) Jeśli możesz daj tylko znać jak wyślesz zamówienie, bo ostatnio Poczta Polska systematycznie gubi mi polecone :(
@marietta335 oficjalnie napisali że po prostu prowadzą selekcję rękodzielników i tyle.

Nieoficjalnie myślę że ktoś już tam robi coś z mechanizmami i się dogadali że mają wyłączność, ale mogę się mylić.

A szkoda, chciałem bardzo być na pakamerze
@bkwas: Może masz rację z tą wyłącznością, na pewno nie chodzi o poziom Twoich prac, bo wg mnie jest bardzo wysoki, o wiele wyższy niż to, co nie raz widuję na pakamerze( ͡° ͜ʖ ͡°) No cóż, pozostaje mi polecać znajomym Twoje produkty, zakupy już zrobiłam i życzę Ci powodzenia w rozkręcaniu tego biznesu( ͡° ͜ʖ ͡°)