Wpis z mikrobloga

  • 1032
Lubicie drewno? #rozdajo tym razem takiego breloka/wisiorka, oczywiście wysyłka na mnie.

Całość wypalana ploterem laserowym i później ręcznie przygotowywana przeze mnie. W końcu jestem zadowolony z efektów więc to poniekąd forma #chwalesie

Zapraszam na www.bido.com.pl gdzie do końca tygodnia dalej promocja -30% na wszystkie moje pierdółki ;)

#rozdajo #rozkminkrzaka #rekodzielo

Ps: jeśli wygrana osoba wolałaby coś mechanicznego, w komentarzu pozostawiam drugą opcję do wyboru ;)
Losowanie w niedzielę!
bkwas - Lubicie drewno? #rozdajo tym razem takiego breloka/wisiorka, oczywiście wysył...

źródło: comment_44ntoiZXOXL6tLfLF8LL7AaDSx1etqNm.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Uaimmiau to maleństwo średnicy ok 35mm - wszystko co robię, wykonuje jako baza pod wisiorek/breloczek/kolczyki żeby pozostawić wybór klientowi co chce - nigdy nie chciałem się zamknąć na jedną formę i robić np. tylko breloki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@MientkiPajonk był tylko jeden w formie fiolki - poszedł w momencie.

W sierpniu jak w końcu skończę gonitwę po targach i będę mieć więcej czasu przygotuje ok 10-15 sztuk różnych trytowców ;)
  • Odpowiedz
@bkwas: Zastanawiałem się ostatnio, czy trytowe fiolki jakie masz w sklepie można przewozić samolotem? W sensie, że na kilku lotniskach widziałem bramki wykrywające promieniowanie. Czy taka fiolka nie wyzwoli alarmu i w efekcie nie załatwi mi spotkania tête-à-tête z wielkim drabem z gumowymi rękawiczkami?
Wiem, że radiacja nie powinna się wydostać poza fiolkę a jej ilość jest znikoma, ale bramki pewnie są nastawione na taką czułość, że wykrywają nawet że podałeś
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@xxx12321_new i to pytanie już padło, ja starałem się znaleźć odpowiedź ale niestety póki co: "nie wiem."

Robiłem pociski trytowe - one na pewno nie przejdą przy kontroli z racji samej łuski pocisku.
Ale fiolka? W teorii nie powinno być problemu, w praktyce naprawdę nie wiem. Pociagne temat bo sam jestem ciekawy, jeśli wyjdzie że nie można to będę zresztą musiał napisać odpowiednią formułkę przy produkcie.
  • Odpowiedz
@bkwas: Robisz naprawdę świetne rzeczy! Gdybyś się tutaj nie ogłosił z rozdajo to nie wiedziałabym nawet o istnieniu strony z takimi cudeńkami. Masz dużo chętnych na taką biżuterię, breloki? Nie myślałeś o przeniesieniu się na jakiś portal o większym zasięgu z ręcznie robioną biżuterią?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@marietta335 jaki portal masz na myśli?

Na wykopie siedzę od lat, tutaj zaczynałem i tutaj raz na jakiś czas się ogłoszę, ale nie powiem, szukam nowych miejsc ;>
  • Odpowiedz