Wpis z mikrobloga

Co tam biedaki, cebulaki ? xD Wy sobie pewnie na włosy kładziecie cukier z wodą, a ja właśnie stworzyłem niesamowite połączenie kosmetyków, których nawer #cr7 mi może zazdrościć xD Wiec tak, żel jest zbyt wodnisty, aby dobrze ostał się na włosach i nie spadał na skórę, a i w ogóle to wysycha i ogólnie lipa, guma do włosów dobrze się rozprowadza, ale również schnie i nie daję efektu mokrych, grubych włosów, krem nivea nawilżający ... tego to się w ogóle nie stosuje na włosy, ale #!$%@? tam, on jest moim zagęszczaczem i i tym co spaja, więc następująco, żel ( najlepiej z tubki a nie taki z pudełka z złotówke jakiś cebulacki biedronkowy xD ) plus guma do włosów plus krem nivea, proporcje należy dobierać samemu do rodzaju włosów, fryzury i efekty, jaki chcemy osiągnąć, generalnie mieszkam wszystko w łapkach, smarujemy włosy i #!$%@? możemy w takim bajerze skakać na bungee, zwiedzać ru ru rurkowce bez kombinezony i tropić tornada i tak to wszystko #!$%@?, w tum miejscu trud natury się kończy, mamy zajebista i niezniszczalną fryzurę, dziękuję dobranoc :)

Aha, ale nie można dopuścić, żeby jakaś laska was za nie czochrała, bo wtedy się wszystko #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fryzura #zel #patent #nowametoda #protip
  • 5