Wpis z mikrobloga

Jeśli Ocon miałby zastąpić Grosjeana w Haas-ie a wcześniej był przymierzany do Renault to u Francuzów teoretycznie powinno być wolne miejsce. :) I chyba Renault w powrocie to najsmutniejsza sprawa. Testy, kombinezon, filmik promocyjny. Był traktowany prawie jak kierowca co najmniej rezerwowy. Było Goodwood, testy na Węgrzech, konferencja po testach i nagle koniec. Tak jak w średniowiecznych zamkach w bramach była taka opadająca krata to mam wrażenie że coś takiego spadło pomiędzy Kubicę a Renault. Od tamtego testu, konferencji po testach chyba nie było żadnej ciepłej relacji pomiędzy nimi? Cyril coś mówił o Kubicy, powrocie, testach, ponownym debiucie w GP? Nie kojarzę. Nie widziałem też jakichś zdjęć Kubicy z padoku gdzie gadałby z kimś z Renault. W zeszłym roku wspominał o posadzie w symulatorze Ferrari. W tym roku posadę rezerwowego w Renault dostał Sirotkin czyli musieli mieć wolne to miejsce. Nie było wtedy rozmów z Kubicą? Kubica nie chciał czy może Renault?

#f1 #kubica
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Gieekaa: Riccardo wszedł cały na biało i dla Kubicy wtedy moim zdaniem miejsca brakło..

Do tego chyba Robert miał coś obiecane już od Cyrila albo nawet wstępnie podpisane i po zerwaniu tego Robert się #!$%@?ł i "obraził" na Cyrila.

Zresztą #!$%@?ć tych francuzików zakłamanych. Szkoda mi także Ricciardo bo dał się omotać w renaultowskie #!$%@?
@Gieekaa pamiętam, że Cyril w jakimś wywiadzie powiedział dlaczego umowa nie została podpisana ale w szczegóły nie chce wchodzić. Natomiast wszystkie dane ma Robert i jakby chciał je ujawnić to on nie ma nic przeciwko.

Jak sobie to człowiek przypomni to aż smutno się robi patrząc na tempo jakie ma w Williamsie. Czasem się zastanawiam, czy on już wtedy nie wiedział (CA) a my ludzilismy się, że powrót będzie udany albo auto
@Gieekaa: przecież Ocon jest w programie Mercedesa i nikt z konkurencji go nie zatrudni. Merc jeszcze miałby ich dane na temat samochodu i rozwoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jakby go mieli zwolnić z umowy, to nie byłby co weekend obok Toto.