Wpis z mikrobloga

Wpłaciłem hajs na lvbet z okazji jakiegos tam bonusu, którego nawet nie udało mi się wykorzystać (nic z niego nie wygrałem) a oni chcą 3krotnego obrotu depozytem zanim będę mógł cokolwiek wyplacic XD Nie chce grac na tym buku, bo jest niegrywalny imo. Cos mozna z tym zrobic? Blokują mi wypłatę, a szkoda mi zamrażać pieniądze tam. Straciłem resztki szacunku do tego buka xD Niezła promocja, zatrzymamy cię na siłę nawet jak gunwo zrobiłeś z bonusu XD #bukmacherka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fabriczo: Oczywiście, że nie xD Gdybym zamienił bonus w wygraną to musiałbym obrócić depozyt (tak to chyba działa w każdym pl buku). Tyle, że ja nic nie wygrałem XD Więc oni nic nie stracili na mojej grze ani nie zyskali. Nie no w sumie zyskali to, że mi zamrozili hajs
  • Odpowiedz
@Alex_mski: dostales bonus, dostales szanse na wygranie za pieniadze z bonusu, oni nie rozdaja tak o bonusow, wieksza szansa jest na to ze nie wygrasz wiec...
  • Odpowiedz
@Spurs: Dostałem szansę i jej nie wykorzystałem, czyli nie ma z mojej strony żadnego "zagrożenia" na oskubanie ich XD Nawet jeśli udałoby mi się coś wygrać z tego typu bonusu, to szansa, że wyjąłbym jakieś duże pieniądze z tego po obrocie jest statystycznie niewielka na pewno a jeszcze w regulaminie jest napisane, że maksymalnie można wyjac 200 zł chyba XD Takie zatrzymywanie ludzi na siłę u siebie na pewno nie
  • Odpowiedz