Wpis z mikrobloga

Zapisze sobie zebym pamietal co chce zlozyc w najblizszym czasie:
1. Tygrys z 505. (Teraz skladam)
2. Hanomag, bez zalogi poki co (czeka w pudelku)
3. Jeszcze jeden IS-2
4. Trzeci T-34/85 z pancerzykiem sprezynowym bo mam 2 zestawy figurek do niego
5. Sherman jumbo albo firefly
6. T-62 ale tym razem nie tamiya
7. Dokonczyc motocyk bmw z kierowca
8. Mikroczolg
9. Jeszcze jeden superpershing, tym razem z wzmacniana wieza
10. Przemalowac königstiger
11. Przemalowac pzkpfw IV
12. T-34/76 stz

Kolejnosc przypadkowa. Luzem rok do przodu zaplanowane, a z polki wstydu nawet polowa nie zejdzie xD
#poczatkujacymodelarz #modelarstwo #zainteresowania
Pobierz Kartkowkazgrilla - Zapisze sobie zebym pamietal co chce zlozyc w najblizszym czasie:
...
źródło: comment_Dp2cyeWSz5owpQ80xgSpYoGoga9VbQPH.jpg
  • 18
@arcypatelniagrozy: zalezy co, Revell jest łasy na dukaty i wypuszcza stare formy w nowych ładnych pudełkach... ja za kazdym razem jak kupie coś revella to w polowie zabawy obiecuje sobie ze to był ostatni raz... generalnie sprawdzaj na scale mates kiedy dany model był wypuszczony najczęściej obowiązuje zasada im starszy tym gorzej :)
ja osobiscie #szkalujerevella lepiej kupic chińczyka...
@knoor: a o podstawce to w sumie caly czas mysle ale nie wiem od ktorej strony sie za to zabrac. Myslalem o kawalku deski ale nie mam warunkow zeby to bejcowac i lakierowac, chyba ze mozna normalnie lakierem do modeli i bedzie zabezpieczal.
Z drugiej strony plyta gipsowa sie kruszy a styropian jest lamliwy i zbyt lekki. Serio nie wiem z czego mozna zrobic podstawke zeby nie generowala dodatkowych problemow.

Do
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: na olx poszukaj czasem sa ciekawe rzeczy.

A generalnie to w zasadzie jak z kazdym hobby - wydasz tyle ile chcesz, nie ma gornej granicy. Zawsze jest cos lepszego i drozszego. Ja zaczynalem od 2 pedzli i 3 farb. Aerograf i kompresorek kupilem po 2 modelu, a od tamtej pory co model to wychodzi mniej spartolony i mam nadzieje ze do jakiegos dobrego poulapu zmierzam.