Wpis z mikrobloga

Ostateczne starcie:
-mi9
-mi9t
-one plus 7
Telefon do codziennego użytku głównie social media oraz youtube. Nie gram w żadne gry na telefonie.
A więc teraz pytanie: Zaoszczędzić kase i wybrać mi9t czy opłaca się według was dołożyć do mi9/op7. Ewentualnie inny model do 1500zł (na op7 musiałbym dozbierać), fajnie jakby posłużył bez problemowo z 2/3 lata.
#xiaomi #oneplus #mi9 #mi9t
  • 14
  • Odpowiedz
@mitraj: ja na początku chciałem wybrać mi 9. Ale były problemy z dostępnością i wyszedł MI 9T, który ma IMO lepszy wygląd (przez brak notcha i IMO lepszy tył). Cenowo też wypada lepiej, w gry nie gram, i ma jacka. No i zdecydowałem się na 9T z Chin
Przesiadam się z MI 6
  • Odpowiedz
@mitraj: na GB, z tym kuponem na 128GB ( chciałem 64GB, ale z racji tego, że jest kupon na 128 tylko o jakieś 50 zł droższą to wybrałem tą. Kolor czarny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitraj: op7 bez gadania, lepszy wybór niż xiaomi - mówię to jako fan xiaomi, 4 lata używałem tylko produkty tej firmy, a op7 to mój pierwszy tel tej firmy i jest o wiele lepiej niż jakiekolwiek xiaomi kiedykolwiek było
  • Odpowiedz
@misiek735: Cena troche za duża na mój budżet aktualnie, na op7 musiałbym dozbierać z 300-400zł zależy jaki kupon by wleciał :D Ale chyba ostatecznie wybieram mi9t - niska cena, specyfikacje wystarczą na moje użytkowanie, bateria dość dobra a zdjęć za dużo nie robie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jkbck: polecam TopCashBack - nie miałem z nimi nigdy problemów! A dodatkowo teraz dają 5$ za rejestrację z refa(priw) ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz