Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: Taka prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie są dwa szlabany i brama na pilota. Nawet jakby się przez to przedarli to każde miejsce jest własnościowe i na wagę złota. Okupanci od razu zostaliby obsmarowani na facebookowym forum sąsiedzkim.
Wątpię by jakikolwiek dowódca czołgu chciał jeździć z karnym #!$%@? na wieżyczce i ze zszarganą opinią na facebooku.
I tak okupanci by umarli z głodu, bo pod
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Kiedyś sie pokłóciłem tam z jednym typem u słuszność robienia jednokierunkowych uliczek na Pradze Południe to jego pierwsze pytanie było jak długo mieszkam w Wawie bo jego dziadek jeszcze prowadził sklep na Gocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano:Ma rację bo jak ktoś mieszka kilkadziesiąt lat to widzi różnicę w swojej dzielnicy.Przez ostatnie 10 lat jest wciskanie bloków gdzie się da nie patrząc na to czy drogi są wystarczające czy wystarczy miejsc parkingowych.Kasuję się tereny zielone a w ich miejsca mieszkaniowe getta.Warszawa się nie rozszerza tylko coraz bardziej drastycznie zagęszcza.Co do przyznawania się skąd jesteś to ja już bardziej widzę trend , że lepiej się nie przyznawać , że
  • Odpowiedz