Wpis z mikrobloga

@vegetassj1: Niekoniecznie. Jakakolwiek renomowana firma to 5 dych z portfela, jak ktoś kupi stacjonarnie. Do tego rzeczywiście może to być jakiś konkretny model, który na przykład będzie niedostępny, a jak dzieciak dostanie co innego to 2 tygodnie darcia zanim się pogodzi ze stratą. Tak czy siak - po #!$%@? się śmiać z czegoś takiego?
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Zdrowsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli rozumiem, ze jak dzieciakowi spadnie smoczek na ziemie to za każdym razem trzeba kupić nowy? Powodzenia z kupnem kilkudziesięciu smoczków miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wystarczy przemyć, przelać wrzątkiem i załatwione.


@MZ23: Tym bardziej, że kiedyś na potęgę były brudzone i dzieciaki mają się dobrze z tego powodu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: 5 dych??? Serio? Za dwie sztuki Philips Avent ortodontyczne placisz 25 zlotych. Pokaż mi te renomowane firmy bo kurde nie wierzę w smoczek za 5 dych

Coś mi się wydaje że nie pokażesz bo z dupska wyjąłeś te 5 dych :D
  • Odpowiedz
@paperipapo: Zapytaj się o MAM w jakiejkolwiek aptece. Aventy tez będą w okolicy 5 dych za dwupak. W necie znajdziesz za 30, dlatego wspomniałem o kupnie stacjonarnie ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: nieprawda. Regularnie kupuje Aventy. Nigdzie nie zapłaciłem więcej niż 32zl za DWUPAK. Stacjonarnie. Ziom a to MAM to tanizna jakaś. Przyznaj się że cenę wyjąłeś z tyłka :)
  • Odpowiedz