Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki trochę poniosły mnie wodze fantazji i #chwalesie bo jestem zadowolony z efektu końcowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Planuje wkręcić moją dziewczynę, że z okazji zbliżającej się dla nas ważnej rocznicy dostanie ode mnie w prezencie najtańszą herbatę z biedronki (2 zł za 100 torebek) i czekoladę.

Jestem ciekawy czy zadziała #logikarozowychpaskow i okaże jakieś rozczarowanie.

Wprawdzie nie wartość prezentu ma znaczenie a pamięć i sam gest i oboje nie jesteśmy materialistami i zwykle dajemy sobie skromne prezenty ale chciałem ją miło zaskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jej stary telefon ma już 4 lata i ledwo zipie, to jego ostatnie tchnienia dlatego postanowiłem podarować jej nowy.

Jedynej słusznej marki #xiaomi bo jak wiadomo #xiaomilepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oraz eleganckie skórzane etui, które ukryłem w opakowaniu po czekoladzie

Pudełko po tej herbacie jest trochę większe dlatego musiałem je trochę zmodyfikować, jakby ktoś był ciekawy w komentarzu zdjęcia z tego procesu.

Na koniec jeszcze zafoliuję herbatę w orginalną folię.

Oczywiście można by było tego pudełka nie przerabiać tylko wsadzić jakiś wypełniacz ze styropianu ale chciałem żeby "herbata" i "czekolada" położone jedno na drugim ładnie do siebie pasowało wymiarami żeby można było to elegancko zapakować w ładny papier.

Uprzedzając spostrzeżenia, że rozpozna po wadze że to nie jest herbata i czekolada w środku: postaram się to jakoś tak rozegrać żeby nie brała odrazu tego w ręce, np pomogę jej rozpakować z papieru prezentowego na stole i potem odwrócę uwagę żeby zajęła ręce czymś innym

No to tyle, elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#zwiazki #prezent #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #biedronka
Ksemidesdelos - Mireczki i Mirabelki trochę poniosły mnie wodze fantazji i #chwalesie...

źródło: comment_a3zJa17cnT0aTt7g5LbT4uizn6p8UiU3.jpg

Pobierz
  • 321
  • Odpowiedz
wołaj! :D

ja tak kiedyś dałem w szkole na mikołajki figurkę konia (wielkiej fance koni) zapakowaną w pudełko po herbacie. Otworzyła dopiero jak pani podeszła zapytać co dostała, a tak do tamtej pory była sfochana jak nie wiem, a ja po prostu nie miałem w co innego zapakować xD
  • Odpowiedz
  • 0
@cucaracha mame co nie umie za bardzo w smartfony ma redmi 4a prosto z Chin, nic nie grzebane z oryginalnym oprogramowaniem i sobie chwali od roku. Bratu który miał Samsunga Galaxy j3 sam zamawiałem Redmi Note 7 bo tamten mu zamulał niemiłosiernie, ciężko się na początku mu było przestawić ale też sobie chwali, nic w oprogramowaniu nie grzebane. Skąd to założenie że coś już na starcie trzeba przerabiać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Variv: ta, mała ilość za #!$%@? pieniądze, tylko dlatego, że ładne ułożone w bukiecik czy koszyczek :D to ja już wolę torbę z każdą herbatką osobno kupioną, taką jaką lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: ta, mała ilość za #!$%@? pieniądze, tylko dlatego, że ładne ułożone w bukiecik czy koszyczek :D to ja już wolę torbę z każdą herbatką osobno kupioną, taką jaką lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@night_witch95 Koszyczek możesz sobie skomponować o wybrać takie herbatki jakie chcesz. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: No chyba, że tak, ale cena nadal zabójcza jak wszystkiego takiego ( ͡º ͜ʖ͡º) To już lepiej samemu kupić koszyk i tak ładnie upakować :D


@night_witch95 Co go ceny to nie wiem. Bo nie kupowałem takich zestawów. Za kosz i stroiki też trochę musisz zapłacić jak kupisz oddzielnie.
  • Odpowiedz
@Variv: Ale prawie zawsze jest taniej, jak się robi samemu, aniżeli gotowce. A to akurat nie jest ciężkie do wykonania, w dodatku można pod własne upodobania dobrać absolutnie wszystko. Jak dla mnie ręczne wykonanie i tak wygrywa :D No ale wiadomo, kwestia tego czy się chce, czy ma się czas, kasę, pomysł itd. Czasem faktycznie lepiej kupić gotowca i mieć z głowy, kto co woli ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@War_Machine: kupuj różowej zajebiste prezenty a ona niech ci kupi herbatę. Juz widzę jak skaczesz z radości pod sufit bo herbatę dostałeś. #!$%@? mnie takie #!$%@? bo sami bylibyście zawiedzeni, a udajecie że tylko różowe takie są.
  • Odpowiedz