Wpis z mikrobloga

11.12.18 - 110 kg
29.03.19 - 99,7
17.07.19 - 91,5
Niestety nie udało się do wakacji zejść do 89,9, ale co się odwlecze to nie uciecze :)

Jutro wylatuje na wakacje wiec dzisiejszy trening poszedł na sprawdzanie maxów.

W pół roku:
SQ: 20kg -> 100kg
BP: 20kg -> 75 kg
DL: 40kg -> 130 kg

Na pewno mogło być lepiej bo takie maksy miałem już pewnie 3 tygodnie temu, ale niestety zmarnowałem ten okres (2 wesela, w tym własne, 2 x poprawiny, 2 x kawalerskie) nie pomogły xD

Ja tam jestem zadowolony z efektów. Kolejne podsumowanie pewnie w grudniu :)

Teraz 3 tygodnie przerwy od diety i treningów, trzeba odpocząć :)

Z fartem Mordeczki.
#mikrokoksy #dieta #redukcja
  • 8
@ArRog Ładnie. Ja od 11 listopada do dzisiaj 94kg -> 71.7kg. Ale wyniki silowe gorsze.

SQ: 20kg -> 92.5
BP: 20kg -> 60kg
DL: 20kg -> 105kg

na 1 powtórzenie u mnie. U Ciebie 5x5 czy 1 rep?
@TOP___BK: dzięki :D
@pjoooter: nie mam zdjęć przed, ewentualnie jakieś takie randomowe w koszulce na wakacjach :D z teraz tez nie mam zdjęć (generalnie żałuje ze nie zrobiłem na początku), bo jeszcze nie ma czym się chwalić :) mam nadzieje ze jak zejdę w grudniu do 79kg to będzie już w miare przyzwoicie :)
@vegetator21: nice :) u mnie tez 1 rep. :)
@ArRog @vegetator21:
Te wyniki siłowe na początku tj. SQ i BP 20 kg rozumiem, że po prostu tyle na pierwszym treningu wykonaliście, a nie, że to był wasz rzeczywisty max?
Próbowaliście może robić na początku wyciskanie 20 kg na ławce na ilość powtórzeń? Jeśli tak, to ile wyszło.

Sam ćwiczę od niedawna i co jakiś czas widzę w tych wpisach, że ludzie zaczynali od 20 kg wyciskanie i podobno nawet to
@Filip69: nie no, nie przyszło mi do głowy testować Maxy będąc 1 raz na siłowni. Pamietam jednak ze 20kg w SQ mnie gniotło. Natomiast faktycznie w BP szło lekko ale technicznie to łapy latały mi w lewo i prawo
@Filip69: Gość ostatnio cwiczyl samym gryfem na skośnej ławce i pomagałem mu odłożyć na haki, bo jak dosięgnął jedna ręka to druga nie mógł. Krzywda mu się ogolnie nie działa, bo nie mdlał ani sztanga mu ma ryj nie leciała ale nie mógł odłożyć jej na haki.