Wpis z mikrobloga

@wielowitamin: kup 2x1,5 doloz skretke, po 2 stronach arduino z monitoringiem obciazenia i bedziesz mogl wyliczyc straty. Pozniej dokupisz bulbulator napieciowo-amperazowy oraz jakies esp666 zeby sterowac obrotami kosiarki z telefonu. Taki setup jest bardzo rozwojowy, bedziesz mogl dolozyc czujnik zuzycia noza, badz dolozyc powiadomienie o podlozeniu stopy na telefon.

Mam nadzieje, ze pomoglem, pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za projekt
Pobierz
źródło: arduino
Warunkiem jest rozwinięcie go z bębna.


@Wiskoler_double: pamiętam swój pierwszy januszex gdy miałem za zadanie podłaczyć wózek widłowy do ładowania. Ładowarka brała z sieci 3kW, a mi nikt nie powiedział (a chłop nie pomyślał bo całe życie w bloku, nigdy wielkie przedłużacze nie były potrzebne) że trzeba cały bębnowy przedłużacz rozwinąć, więc z 30m rozwinąłem tylko ok 5 xD po 30 minutach na całej hali #!$%@?ło spalonym plastikiem xD
@z3baty: właśnie tak myślałem, żeby pozakładać jakies arudinia z czujnikiem temperatury, powiadomienia email z raportem temperatury co 2m kabla. Grunt to bezpieczeństwo. Oczywiście do koszenia rękawice z atestem, dwie pary okularów i maska spawalnicza. Kamizelka kuloodporna i tak szpej.

Kupuję 1.5 jakiś polski akar i elo najwyżej pójdę do nieba

ten stary na olxa może ktoś akurat podłącza elektrownię atomową w ogrodzie. Waży z 10kg :D