Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wam ze nie zawsze warto zagadywac #rozowepaski na ulicy, autobusie itp. Generalnie nie warto zagadywac w miejscach publicznych jesli nie jest to poprzedzone odwzajemnionym usmiechem lub dlugim kontaktem wzrokowym. Zagadalem ot tak bo mi sie podobaly ok. 400 kobiet w Warszawie i bez efektu. Co prawda 8 dalo numer ale i tak nie chcialy sie spotkac.
Nie jest jednak beznadziejnie, bo gdy jest kontakt wzrokowy i usmiech to znak do dzialania. W tym przypadku az polowa kobiet byla milo zaskoczona, pogadalismy i byly zadowolone. Wiadomo, czesc miala chlopakow lub mezow i mi odmowily. Jednak z posrod tych z kontaktem wzrokowym jedna na 5 dawaly numer i sie spotykalismy. Wiec podsumujmy. Nie podchodzic na oslep, chyba ze czysto treningowo, dla zdobycia pewnosci siebie i odwagi. Ale jesli jezdzisz np. komunikacja miejska lub mijasz sie gdzies z kobieta i zawsze sie do siebie usmiechacie to masz ogromne szanse. Nawet jednorazowy krotki usmiech daje spora szanse. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #podrywnaulicy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Powiem wam ze nie zawsze warto zaga...

źródło: comment_071b4g2oIEc7j72hfZQdEaSMkAFpykxw.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @wykopowy_brukselek: Te 400 podejsc op byc moze zrobil w ciagu np. roku. Nie dziwie sie, mi sie podoba prawie kazda na ulicy.

@Chrzonszcz: Jesli ktos nie jest super przystojny to ma slabe wyniki, ja tez czesto podchodze na ulicy i od pol roku zadna nie dala numeru. Gadka uklada sie dobrze tylko wtedy gdy obydwie strony tego chca. Ja zazwyczaj zaczynam od tego ze mi sie
  • Odpowiedz
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: @wykopowy_brukselek: @LosoweKontoLosowegoWykopowicza: @Harmonia: @AryanWonderBoi: @LosoweKontoLosowegoWykopowicza: @levusek1992: @Chrzonszcz: Sorry. Myslalem ze moj kod Op zginal, dlatego pisalem w 3 osobie. No wiec jako zalozyciel tematu chce wam powiedziec ze podryw na ulicy nie jest tak latwy jak sie niektorym wydaje i serio podtrzymuje moj poglad ze przecietny facet praktycznie nie ma szans zainteresowac kobiety
  • Odpowiedz
OP: @Chrzonszcz: To co piszesz ze niby sa tacy co z prawie kazda proba ma sex to jest niemozliwe bez wygladu 10/10. Chlopie. Jest taki gosciu. Tddaygame. Ma strone w internecie, co prawda po angielsku ale dasz rade. No i on ma statystyki. Wiec on bedac expertem na 1 sex z kobieta musi wykonac srednio 78 podejsc. A ma wszystko dopracowane, ubior, rozmowe, wszystko po latach treningu. No i
  • Odpowiedz