Wpis z mikrobloga

#gdansk #trojmiasto #pracbaza #korposwiat #korpo #finanse #ksiegowosc #sorryzailosctagow

Mircy z Trójmiasta, korpoludki, pracownicy obc, alchemii, zwracam się do was z prośbą o pomoc w znalezieniu pracy.
Moja dziewczyna (Ukrainka) wreszcie ogarnęła sprawy wizowe, miała już dogadaną pracę tu na miejscu ( w Sopocie) ale ostatecznie została na lodzie ponieważ pani, która była bardzo pozytywnie nastawiona na zatrudnieni dziewczyny, nagle ucięła kontakt. Szukam dla niej pracy w księgowości lub finansach. Dziewczyna ma skończony uniwersytet ekonomiczny, 10 lat doświadczenia w zawodzie, z czego 6 jako główna księgowa, zna bardzo dobrze Excela i Worda, rosyjski program do księgowości 1C accounting i 1C Zvid; języki: rosyjski, ukraiński perfect, polski jako tako, angielski też jako tako.

Gdzie można aplikować o pracę? Albo może ktoś wie w jakiej firmie miałaby w ogóle szansę zatrudnienia, mamy przygotowane cv po polsku i angielsku i w sumie to wszystko, z dodatkowych informacji to jeszcze w październiku zaczyna studia magisterka plus podyplomowka na WSB.

Potrafię się odwdzięczyć za pomoc i to naprawdę dobrze.
  • 13
@Terki: wiesz ile czasu zajęło mi przekonanie jej żeby tutaj przyjechała? To nie jest dziewczyna z fabryki czy coś (absolutnie nie umiejszając takim kobietom). U siebie miała całkiem dobrze, to ja zabiegałem żeby przyjechała i w końcu gdy mi się to udało, to nie wyszło z pracą którą miała niby zaklepaną.
Zdaje sobie sprawę że to może być ciężkie, wręcz niewykonalne znaleźć pracę w finansach czy księgowości ze słabym językiem no