Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@NyanNyan co to znaczy ten tryb RO? Jak do tego mogło dojść? Karta była używana w kamerce samochodowej i zobaczyłem że nie mam żadnych nowych nagrań ostatnio
@Czartu: Kupiłeś kartę za miskę ryżu, o ekstremalnie małej pojemności i do tego katowałeś ją ciągłym zapisywaniem w kamerce samochodowej. Chyba nie liczyłeś, że będzie tak działać w nieskończoność? Ilość cykli zapisu w pamięci flash doszła do granicy, karta przełączyła się w tryb "tylko odczyt" (RO) i tyle. Nie zapiszesz już na niej ani bajta.
Do kamerek są tworzone specjalne karty, które kosztem prędkości, oferują dużo większą ilość cykli zapisu -
via Android
  • 0
@NyanNyan tą kartę to kupiłem z pięć lat temu i używana była w telefonie, w rejestratorze udało jej się nagrać tylko 7gb i padła. Teraz myślałem nad kupnem do telefonu takiej https://www.amazon.co.uk/dp/B073JY5T7T/ref=gbdp_vlo_965d5514_B073JY5T7T?_encoding=UTF8∣=A3P5ROKL5A1OLE&th=1
zda to egzamin czy raczej niebezpieczne jest używanie takiej karty w smartfonie? Do takiego wideorejestratora to na co zwracać uwagę przy kupnie?