Wpis z mikrobloga

@Wojtas87: pół żarcik pół serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu większy jest popyt na mniej wymagające i uroczo wyglądające rasy, niż na psy pracujące, to samo się tyczy nie wiem, programów telewizyjnych czy czasopism. Warto też dlatego przyłożyć się do szukania hodowli, do podejrzewam, że wybór może być spory i wcale nie najlepszy. Raczej szukałabym hodowcy, który mówiąc o swoich szczeniakach będzie odpowiadał o potrzebach terrierów,
@Wojtas87 czyli jednak :) . Przejdź się lub zadzwoń do lokalnego oddziału zkwp i zapytaj o hodowle lub aktualne/planowane mioty. Szukając szczeniaka koniecznie pytaj o badanie rodziców pod kątem CMO i nie daj sobie wmówić że to bzdura.
W kujawsko pomorskim (świecie) mogę polecić hodowle Połkrza.
@wezsie: Jednak :)
Ja kategorycznie odrzuciłem yorka, ale żona chciała coś małego i ruskim targiem wyszło na westa.
Jak zawsze jestem pełen obaw biorąc na siebie taką odpowiedzialność i jednak obawiam się trochę stanu mieszkania świeżo po remoncie, ale myślę że dobre podejście do psa i wychowanie zminimalizuje straty, a przyniesie dużo radości i ożywienia w domu :)