Wpis z mikrobloga

  • 17
@BenzoesanSodu: Cezary i Boguś są dumni z psów. Myślę że prędzej uciekną niż pozwolą na kiepski film.


Cezary i Bogus to dzisiaj już bardziej biznesmeni niż aktorzy. Choćby skały sraly będą film chwalić bo na nim zarabiają (jako aktorzy a kto wie cyz nie producenci). IMO ten eksperyment nie może się udać vo dzisiaj już inaczej pisze się historie, inaczej się gra... Psy 3 to nie będą ani Psy ano
  • Odpowiedz
Cezary i Boguś są dumni z psów. Myślę że prędzej uciekną niż pozwolą na kiepski film.


@cecyl: A co mają powiedzieć nawet jak jest #!$%@?, wyemitują to się zobaczy co to jest warte i ja bym się nie napalał. Kogiel Mogiel też miał być hitem, kontynuacja kultowego filmu a gówno wyszło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cecyl: XD
Sugerowanie, że aktorom zależy na czymkolwiek więcej niż na kasie. W dupie mają te psy, przecież wiadomo, że to będzie gniot na poziomie tych wszystkich pitbullow i innych paprykowych wege gowien.
@BenzoesanSodu: oczywiście, że nie spietdolom tego, bo tego się nie da #!$%@?ć. Wezmą Linde i Pazurę, ulepis byle co, byle pod nazwą kultowego filmu i #!$%@?, kasa z biletów się będzie zgadzać.
  • Odpowiedz
@BenzoesanSodu: To się nie może udać i powiem Ci dlaczego. I nie chodzi tu nawet o to że Linda i Pazura to już dziadki, które od lat albo nie grali w niczym, albo głównie co najwyżej średniawe epizody. Jedynym wyjątkiem jest dobra rola Pazury w Ślepnąc od Świateł, ale tam prawie każdy miał dobre role IMO.

To nie może się udać, bo siłą Psów jest klimat i temat - brudna
  • Odpowiedz
@lossuperktos: @lossuperktos: Da się z tego filmu coś wykręcić na pewno. Nawet z podstarzałymi aktorami. Tylko będą chcieli zrobić film akcji ze staruszkami to wyjdzie kicz.

Ja bym to widział jako dramat. Jakieś problemy z demonami przeszłości,alkoholem,dokończyć niepozałatwiane sprawy i planowany samobój. Coś w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@lossuperktos: Ja kupie na pewno. Chociaż liczę się z tym,że będzie rozczarowanie. Obie części oglądałem niezliczoną ilość razy i nie mógłbym tego przegapić. Żerowanie na sentymencie się opłaca jak widać
  • Odpowiedz
@cecyl:

Cezary i Boguś są dumni z psów. Myślę że prędzej uciekną niż pozwolą na kiepski film.


Ja tak nie myślę. Oprócz świetnych ról mają w swoim dorobków też sporo gniotów, że nie wspomnę sprzedawania garnków przez Pazurę. Niestety jeśli dostali odpowiednio wysokie gaże to nie mają nic do gadania i "pozwolą" na kiepski film.
A Pazura, nawet jeśli to będzie kiepski film to już zaciera ręce, żeby zrobić z
  • Odpowiedz