Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc już niewiem jak mam do nich pisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spędziłem na tych aplikacjach (gg, tinder, badoo) kilka lat i nic mi się nie udało(,)
I zanim ktoś powie że młoda, to głupia, to tylko przypomnę że takich też nigdy nie umiałem sobą zainteresować.
#przegryw #feels #gg #gadugadu #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
M.....9 - Szczerze mówiąc już niewiem jak mam do nich pisać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spędziłem na...

źródło: comment_OKc2oRwUIgrOW5DunWxbMCavb7xK9icY.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Takie małolaty to jest w 90-95%++ totalny śmietnik umysłowy (co widać zresztą na załączonym, głupawym obrazku), szkoda marnować na nie czas, zajmij się dziewczynami bardziej w swoim wieku :)
  • Odpowiedz
zerżnać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ukaszeq: Niekoniecznie. Sam wygląd w łóżku to nie wszystko. Uwierz mi, że jak taki "tępak" zacznie się odzywać, to to potrafi skutecznie ostudzić zapał. Z taką osobą po prostu źle się przebywa. Pewnie są też wyjątki, ale ja Ci mówię, że pozory często mylą, zresztą sprawdź to sam, poderwij parę młodych, poumawiaj się, pogadaj i sam oceń ;)
  • Odpowiedz
@MatiKosa: probowałem to robic od zeszłego roku w swoim powiatowym gównie, 10-15 15-17 latek z rzędu mnie olało, wystawilo na spotkaniu lub potraktowało jak śmiecia, teraz wyjezdzam na studia do wojewodzkiego, jesli tam będzie tak samo to się poddaje
  • Odpowiedz
@ukaszeq: Chłopie ile Ty masz lat, czy Ty się dobrze czujesz? Umawiać się z 15-17-latkami? Laski do wieku 22-23 włącznie to jest total random mode, odstawiają kompletnie losowe rzeczy. Ty umawiając się z nimi to trochę tak jakbyś chciał przewidywać wyniki na ruletce. Czasem Ci się uda, ale w znaczącej większości wypadków przegrywasz. Poznałem naprawdę nieliczne przypadki 21-22, które faktycznie coś tam sobą reprezentowały (co nie zmienia faktu, że i
  • Odpowiedz
@MatiKosa: ale ja nie chce zwiazku mordo, po prostu mnie krecą takie hot julki 15-17 lat i chcialbym z takimi przygody po prostu, mnie nie interesują poważne relacje, mam 20,5 lat, podobno takie mlode się tak chętnie walą, wiec chce to sprobować na wlasnej skorze ale no coś nie wychodzi
  • Odpowiedz
@ukaszeq: No to celuj chociaż w 18-22. Poza tym nie wiem co Wy z tymi julkami. Miałem dwie takie fitness girls, że tu na wykopie już pewnie by je do miana bogini wychwalali. I co? Nudne to to, zero jakiejś inicjatywy, nic szczególnego. Była nawet jedna co to ktoś wstawił na wykop, też komentowali, ta to w ogóle pustak się okazała. A była raz jedna taka niby to ułożona, fajna
  • Odpowiedz
@MatiKosa:

A była raz jedna taka niby to ułożona, fajna dziewczyna (lekko szara myszka), a co ona potrafiła to nigdy nie zapomnę...


wykopki odkrywają prawdziwe życie
  • Odpowiedz
@Killeras: nie, piszę neutralnie bez spermiania, bez przymilania się, czasami heheszki a wychodzi jak opisuje na wykopie. oby to byla wina tego spyerdolonego powiatowego regionu, a w wojewodzkim inaczej bedzie, bo inaczej sie zalamie
  • Odpowiedz