Wpis z mikrobloga

Wrzucam ostatnie nowości na stronę + dużą promocję -30% na wszystkie produkty na stronie z racji wakacji, co oznacza, że jest jeszcze taniej niż było :D

Jakby nie spojrzeć to właśnie na wykopie przekonałem się, że uda mi się pociągnąć na poważnie rękodzieło, to dzięki Wam uwierzyłem że się da, dlatego w pierwszej kolejności informuję wykop no i przede wszystkim Was - ludzi obserwujących #rozkminkrzaka czyli mój autorski tag o rękodziele.

Co nowego?
- Drewniane świecące zwierzęta i mandale. Każdy wzór dostępny w paru sztukach, więc jest co kupować.
- Nowy wzór luminescencyjnej latarki i żarówki
- Nowe drzewa z żywicy
- Nowe mechanizmy które będą dostępne w przeciągu paru godzin
- Uzupełnienie braków jeśli chodzi o Atlantis, jeden z moich bestsellerów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrobiłem duży zapas, więc dla każdego starczy, jest też nowy pomarańczowy kolor.
- Mechanizmy w drewnianych małych bazach - też będą dostępne jeszcze dzisiaj w przeciągu paru godzin bo właśnie wrzucam.
- Cała sekcja nieświecąca uzupełniona. Prawie 50 wzorów, każdy jeden wyjątkowy i niepowtarzalny. Zrobiłem też mniejszą cenę, razem z promocją wakacyjną wisiorek który kosztuje 15zł a jednocześnie jest jedynym takim na ziemi to chyba całkiem niezła opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dużo tego, zrobiło się znowu ponad 300 przedmiotów na stronie. Tak patrząc na całość, jestem trochę dumny. Bo nie dość, że udało mi się zrobić tego w cholerę, wszystko ręcznie, to jeszcze w międzyczasie udało mi się powoli złożyć do kupy swoje małe stanowisko - mam duży stół, cały namiot handlowy który planuję pomalować na różne świecące kolory, chcę zrobić dodatkowe oświetlenie UV żeby móc na koncertach prawdziwie się wyróżnić no i cóż - idę dalej do przodu.

W planie teraz krótki urlop, następne targi, w międzyczasie moja przyjaciółka będzie szaleć z moimi projektami na ploterze a ja dogaduję w końcu wynajęcie własnego warsztatu. Bo wszystko co widzicie na stronie zostało zrobione przeze mnie na 12 mkw w małym pokoju. Da się? Da się. Ale z warsztatem prawdziwie ruszę do przodu i jeszcze się zdziwicie co to ten mireczek od powalonych świecących rzeczy jest w stanie zrobić.

Miłego Mirky, już niedługo jakieś duże rozdajo, żeby złapać trochę zasięgu.

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie i trochę #pokazmorde xD

PS: nie słuchajcie ludzi, na wykopie jest pełno dobrych dusz i naprawdę zajebistych ludzi. Tutaj podzięka dla @mandrake13 - mireczka którego poznałem na poznańskim #wykopparty który tamtego wieczoru uratował mi dupę na wielu płaszczyznach - od technicznej po towarzyską. Podzięka za zdjęcia, za to że stary przyjechałeś mnie odwiedzić gdy się wystawiałem ostatnio na targach, za złom komputerowy z którego będę robić nowe rzeczy. No kurde stary zwyczajnie i po ludzku miło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bkwas - Wrzucam ostatnie nowości na stronę + dużą promocję -30% na wszystkie produkty...

źródło: comment_ht0n65uCFJjLgm98Y1mcEwP17e5V8trG.jpg

Pobierz
  • 9
@Waspin wiedziałem!

Panie na poczcie i ich walenie pieczątką - to jest problemem. Strasznie Cię przepraszam, miał być gratis a wyszło jak zawsze ;( gdy pakuje pancerne i owijam każdy element, przesyłka zamiast niecałych 10zl kosztuje ponad 16 - idiotyzm poczty, jeśli nie mieści się do skrzynki to jest traktowana jako paczka tak naprawdę.