Wpis z mikrobloga

@KrakenFromKrakenowo: W grudniu 2017 miał 146000, w Grudniu 2018 155000, a w styczniu jak wjechał na ogłoszenie po raz pierwszy to 149000 i właściciel powiedział, że się machnął i tak zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ma teraz 161800. Niby tirowiec to jakieś prawdopodobieństwo istnieje, że nie nakręca przebiegu
  • Odpowiedz
@defoxe: Tak, tak uważam, ale wolałbym wiedzieć, że ma realnie nawet te 280000, bo ma prawo mieć po tylu latach, a nie walenie w #!$%@?, że ledwo z fabryki wyjechał. Dlatego tyle na ile sprawdzam, a kluczowy i tak jest stan techniczny, więc na razie tyle, bo mam tam 150km drogi to jak coś wyskoczy to szkoda paliwa na jazdę po trupa.
  • Odpowiedz
a nie walenie w #!$%@?, że ledwo z fabryki wyjechał.


@WykopekzDonbasu: zawsze walą... Nie wiem czy ma zupełnie sens patrzyć w te przebiegi. Przebieg zawsze jest do negocjacji... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Lepiej go sprawdź technicznie niż w papierach.
  • Odpowiedz
@Heady1991: Diesla w tych latach audi kupuje się też po to, aby nie #!$%@?ł się jak TSI, którego strach dotykać, a to jest jedynie A3, a nie A4/A6/Passat i inne firmówki. Nie musisz uczyć ojciec, bo nie jestem oczarowany tym 160000 tylko chcę jak najwięcej się dowiedzieć. To będzie trzeci diesel na trzy samochody i wszystkie jeżdżą po mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz