Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, często narzekacie tutaj na to, że posiadacie #zakola Chciałbym jednak zwrócić uwagę na inny równie palący problem - gniazdo. Tak, niestety jestem gniazdownikiem (w stylu lewej części załączonego obrazka). Jest to #przegryw jeszcze większy niż te nieszczęsne zakola, nie jestem w stanie w żaden sposób tego zamaskować, każde próby zaczesywania włosów na niewiele się zdają - z tyłu i tak widać znaczną lukę w owłosieniu. Przy zakolach istnieje jednak więcej opcji regulacji fryzury, W wątkach na necie różowe wspominają, że preferują zakolarzy nad gniazdowników. Parafrazując klasyka - gniazdo zniszczyło mi życie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rozowepaski gniazdo czy zakola?

#niebieskiepaski #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mireczki, często narzekacie tutaj n...

źródło: comment_iREpLsD9D9d8vkUqn0rqT12nhyE2SHpw.jpg

Pobierz

Co gorsze

  • gniazdo 72.3% (250)
  • zakola 27.7% (96)

Oddanych głosów: 346

  • 20
  • Odpowiedz
OP: @Fako: Nie odpowiem Ci na twoje pytanie - Mirek 3k netto here
@analnydestruktor2: Skąd ten pomysł, że jestem karłem?! mam ponad 180cm
@taktoto: Tak robię, ale mam kompleksy względem równieśników (mam 26 lat), którzy robią sobie typowe pędzle, a ja już 2 lata temu zacząłem łysieć na czubku głowy i teraz mam solidne gniazdo bez zakoli. Zbieram powoli na przeszczep włosów ( ͡
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gniazdo jest zdecydowanie lepsze - jak jesteś wyższy od laski, a w większości przypadków tak jest, to gniazdo nie jest widoczne. Dodatkowo na gniazdo możesz pomóc sobie stosunkowo niedrogimi i nieinwazyjnymi zabiegami takimi jak mezoterapia (koszt kilkuset zł, zdjęcia efektów do znalezienia w googlach), podczas gdy na zakola pozostaje co najwyżej przeszczep za 20tys. No ale tak jak pisali ludzie wcześniej, rzadko kiedy występuje samo gniazdo bez zakoli.
  • Odpowiedz
DobryKondon: #rozowypasek here. Ani zakola ani gniazdo to nie problem. Problemem jest wasze podejście do tego, tzn. użalanie się albo próbowanie tego ukryć jakąś wymyślną fryzurą. Większość facetów prędzej czy później zaczyna łysieć, to normalna sprawa. Przytnijcie sobie włosy na krótko i tyle. Poważnie, osobą która najbardziej zwraca uwagę na wasze włosy jesteście wy, reszta ludzi ma #!$%@?.

Zaakceptował: marcel_pijak
AnonimoweMirkoWyznania - DobryKondon: #rozowypasek here. Ani zakola ani gniazdo to ni...

źródło: comment_h4VheJZlNVRNrabCpj7RC6PEP2R76Wt0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz