Wpis z mikrobloga

#oszukujo #motomirko #samochody #zalesie

Pojechałem obejrzeć intersujące mnie auto. jak w ogłoszeniu:
https://www.olx.pl/oferta/honda-civic-sport-lift-1-8-vtec-140km-prod-2011r-fullopcja-jak-z-salonu-oplacony-CID5-IDAHSWY.html
handlarz mówi, że ściągnął ze szwecji od 1 i jedynego własiciciela ale nie ma żadnych dokumentów na potwierdzenie:) jak zapytałem czy mógłbym dostać oryginalny dowód osobisty do wglądu to powiedział że jest ochrona danych i nie pokaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) potem powiedział mi, że ze mną to strata czasu i on się żegna. mirki czy to jakiś wyrafinowany sposób oszustwa był czy poprostu ja za dużo się spodziewałem po tym człowieku??no bo jesli się nie ma nic do ukryci to podaje się dane bo jesli autko ze szwecji faktycnie to można i chnym cepiku wszystko sprawdzić. handlarz, gdy o tym wspomniałem, prawie się zesrał i mina mu zgorzkniała. czy już nie można kupić kurła normalnie auta bez jakiś podejrzeń i czarowania?????
  • 24
  • Odpowiedz
prpbowanie kupienia uzywanego auta od handlarza


@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: Raczej - kupowanie auta od handlarza, gdzie na pierwszy rzut oka widać, że leci w kulki - wielu handlarzy sprowadza auta ze Szwecji, ale bez problemu wrzucają zdjęcie ze Szwedzkimi tablicami i możesz sprawdzić ostatni zarejestrowany w systemie przebieg. Tutaj jest jakiś przekręt widoczny od razu, więc nawet nie marnowałbym czasu na dzwonienie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A
  • Odpowiedz
@mikeeho Są firmy ,które za opłatą przekopują historię auta po Vin. Druga sprawa nie kupuj od handlarza. Jeśli auto miało jednego właściciela to chociażby miał książki serwisowe, ma coś takiego? Wypożycz tester lakieru i sprawdź tak autko
  • Odpowiedz
@tomala92: byłem z miernikiem- jedne drzwi grubsza powłoka no i szyba przednia wymieniona- poza tym auto wydaje sie nieposkładane po wypadku ale też śilnik wymyty i podzespoły wygladały jak nowe. chętnie kupię od osoby prywatnej ale nie znalazłem odpowiedniego egzemplarza.
  • Odpowiedz
@mikeeho
Może faktycznie coś było z silnikiem. Czasami nie rozumiem po co myć silnik, skoro auto igła. Myślałem, że te przekręty u handlarzy już się pokończyły ale to chyba dalej istnieje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomala92 no właśnie . Wszystkie auta gość ma tak odpicowane. Nie rozumiem jak można kupić auto od pierwszego właściciela i nie być w stanie tego udowodnić ani nie byz w stanie wykazać autentyczności przebiegu czy np serwisów . Zero jakichkolwiek informacji o samochodzie tylko gadka że przecież widać co i jak( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mikeeho: nie masz nad czym się zastanawiać. gość cokolwiek ukrywa to do widzenia, niech się buja kondom z tym autem.
sprowadź sobie sam zza granicy, wynajmujesz kierowcę z autolawetą albo sam pojedź i kup.
  • Odpowiedz
@panTralalinski: vin sobie spisałem oglądając auto- jest w podszybiu ale gówno sprawdzisz tym vinem tak naprawde tylko wersje silnika i wyosażenia oraz miejsce produkcji. chyba żę o czymś nie wiem. na szwedzkim cepiku liczy się nr rej.
  • Odpowiedz