Wpis z mikrobloga

Dziś około 18:20 jakieś młode osoby rzuciły we mnie butelką, która się rozbiła o chodnik (około 2m i bym dostał ja). Przechodziła jakaś osoba obok z piwem w ręku (ich kolega) obok i isę pytam czy z auta do którego wsiadały osoby poleciała butelka (przytaknął), jako że miałem wino w ręku chciałem odrzucić w auto (butelka za butelkę) ale ten facet odradził bo ich zna. To sobie odpuściłem co by emocje nie wzięły góry, chciałem też od razu dzwonić na policję ale odjeżdżali i pomyślałem że lepiej będzie ochłonąć i coś z tym zrobić. Poszedłem na spotkanie pogadałem, pośmiałem się i teraz jak wróciłem chciałbym coś z tym zrobić bo takie wieśniactwo trzeba tępić.

Auto : ciemne audi a3
rejestracja : wpu18546
Miejsce zradzenia : https://www.google.pl/maps/@54.378733,18.6076309,3a,60y,177.98h,84.82t/data=!3m6!1e1!3m4!1sugmgz2pQefPhsWJZaKowKA!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl

Ja byłem obok piekarni pellowski, butelka bardziej w stronę kebaba poleciała, a auto z którego ona poleciała było na przeciwko pod RTG zębów.

Teraz pytanie, czy jak jutro pójdę i pochodzę poszukam monitoringu to czy z czymś takim mogę iść na policję? Nie widzę tam by był jakiś monitoring ale może jakiś lokal ma.

#trojmiasto #patologiazewsi #pomocy #pomoc #wiesniaki #patologia
  • 3