Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki co jest? Od dłuższego czasu prawie żadna gra mnie nie rajcuje. Kiedyś potrafiłem grać godzinami i naprawdę wciągać się w różne produkcje, a teraz często kończy się na tym, że włączę grę na jakąś godzinkę z raz czy dwa i potem usuwam, bo jakoś się nie wciągam i nie sprawia mi wielkich przyjemności. Ostatnia gra którą przeszedłem z przyjemnością to był Wiedźmin 3 jakieś 3 lata temu. A przyznam, że trochę mi tego brakuje, bo lubiłem tak spędzać czas. Tylko ja tak mam, czy może to po prostu kwestia wieku już? 23 lvl.

  • 21
  • Odpowiedz
@Dinozaur_pelen_nostalgii: Starość. Czujesz, na karku oddech innych obowiązków, które są zdecydowanie większe niż te, które miałeś za młodu, w dodatku jesteś bogatszy o doświadczenia i choć chciałbyś uciec do tego wirtualnego świata jak kiedyś to dziś jest to trudniejsze, bo już nie zyjesz od wakacji do wakacji i "jakoś to będzie". Ciężko jest czerpać przyjemność z gier gdy za ramieniem ciągle słyszysz głos, który Ci mówi, że "czas leci".
  • Odpowiedz
@Dinozaur_pelen_nostalgii: Tak samo miałem kończąc serie gier stalker i wiedźmin :/ czułen się taki nienasycony i chciałem dalej poznawać świat gry ale nie było po co bo każdą miejscówke znałem na pamięć... :( Największy smutek był chyba podczas zakończenia tej pierwszej gry :$
  • Odpowiedz
@Dinozaur_pelen_nostalgii: Mnie też. Nie mogę się wziąść i skupić na dłuższych tytułach jak np. Pathfinder więc głównie odpalam szybkie akcje typu OW, SC po parę meczy. Albo POE w które też można szybko wejść porobić parę map i wyjść. Ale w POE jestem już wypalony jak #!$%@?. Pełno gier pozaczynanych i jakoś nie mogę ich pokończyć
  • Odpowiedz
@drzuo Dokładnie. Raz na jakiś czas włączę sobie jakiś wyścig w Forzie lub w DiRT i tyle. Szkoda mi po prostu spędzać tyle czasu przy grze, mimo że gdzieś tam w głębi serca chciałbym się wciągnąć na dłużej i odciąć się od na chwilę od tego świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dinozaur_pelen_nostalgii: lvl 31 i dalej mam przyjemność z grania. Teraz mogę sobie pozwolić na zakup sprzętu, gier, które chce ograć a nie czekać na promocje przeceny. Może godzina dziennie może dwie ale gram bo lubię odskoczyć po pracy. Z tym że od maja do września to taki sezon letni to granie nie idzie za jasno klimat nie ten ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kwestia wieku absolutnie się
  • Odpowiedz
@Dinozaur_pelen_nostalgii: nie powiem że nie miałem kryzysu ale postanowiłem kupować jeden tytuł konsola przejść i następny ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak 100h w otwartym świecie to później jakaś liniowa czy coś. Mowie potrafiłem 2 3 miesiące nawet nie odpalić bo film seria książka obowiązki praca ale zawsze wracam.
  • Odpowiedz
@Dinozaur_pelen_nostalgii: Przestań grać w większość gier AAA i nie jedź na fali hypu innych ludzi. Po pierwsze pewnie zmienił się tobie gust, a po drugie duże tytuły są robione głównie pod konsolowych Januszy. Jak widzę pełno cutscenek, press X to win czy sandboxy w stylu gier ubisoftu, to granie w takie parujące gówna staje się dla mnie pracą, a nie rozrywką. Na czym grasz?
  • Odpowiedz
@Dinozaur_pelen_nostalgii: To jak PC, to sprawdź sobie gamepass od microsoftu. Taki netflix dla gier. Oferta różni się od tej na xboxa, ale wciąż jest bardzo dużo gier. Pierwszy miesiąc to 4zł, to za grosze posprawdzasz różne gry. Polecam zacząć od gier niezależnych studiów. Ori, Hollow Knight, Mutant Year Zero, Ruiner, Into the breach (nie grałem, ale wszyscy są zachwyceni). Mi kiedyś Demon's Souls przywróciło przyjemność z gier. Na PC jest
  • Odpowiedz