Wpis z mikrobloga

@Przemas129: W czwartek nagrywała Q&A, prosiła o pytania na insta i dała przy tym do zrozumienia, że najpierw Q&A potem live. Chyba boi się tego live. Ogłosi związek z Olkiem- matka dostanie zawału; powie, że jeszcze nie wie co z tego będzie- Olo szczeli focha, a ją zaleje fala hejtu jego psychofanek. Moim zdaniem jeszcze kilka tygodni to pociągną, żeby nie wyglądało, że ta ich "miłość" to jednak wymysł producentów BB.
@el_waryato Ee Olo raczej nie strzeli focha, bo już nie raz tak mówiła i nie widać było żeby później było coś nie tak, zresztą sam tak mówił juz pozniej, pewnie po rozmowach z Magdą xd jeżeli Magda sie czegoś boi to raczej hejtu i tego, że ludzie będą ją oceniać bo ona by chciała wszystkich zadowolić, przynajmniej w BB tak było xd
@Zoltar999999 ale ja sie nie buzuje :D tylko poprostu nawet jakbym chciała to bym ci nie mogła odpowiedzieć na to pytanie bo nie mam pojęcia :D A co do wyjazdu do rodziców.. może najpierw chce sobie ogarnąć wszystko w Warszawie, zarobić troche kasy i wtedy pojedzie, pewnie sie dowiemy jak bedzie sie tam wybierać :D
@Przemas129: Live'a na pewno nie zrobi przed wrzuceniem Q&A... Nagrała to Q&A ale też nie jestem pewna czy jej odpowiedzi będą tym co na prawdę myśli czy tym co doradzają jej mówić osoby które za nią stoją. Wydaje mi się, że trochę za bardzo zaczęli ingerować w Madzi wizerunek i działa to na jej niekorzyść. Bo ludzie pokochali ją taką jaka jest a nie taką jaką chcą ją teraz przedstawić. W
@madziolo_fan: q&a na kanale na youtubie jest zdecydowanie lepszym posunieciem biznesowym niż jakiś tam live. Przyciagnie ludzi, zareklamuje kanał. Na youtubie zarobi realne pieniądze. Jak odsłoni sie na livie, to wielu nie bedzie zainteresowanych już q&a.
@el_waryato: Moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego, wręcz przeciwnie jedno nakręca drugie. Przez to że ogłasza live, obiecuje że tym razem na pewno, na 100% będzie do końca tygodnia, a potem tego live nie robi po prostu traci wiarygodność. Pokazuje się ze strony takiej nieporadnej, trochę głupiutkiej dziewczyny zamiast tej fajnej, żartobliwej Madzi która w programie radziła sobie ze wszystkimi zadaniami śpiewająco i nie bała się wyzwań. Nie wiem dlaczego Madzia
@madziolo_fan: jak wypowie się na te najbardziej ciekawe dla ludzi kwestie na live to nie będzie już takiego zainteresowania q&a na YT... O to tutaj pewnie chodzi. A najwięcej pytań jest o relację z olkiem. Mam nadzieję że chociaż te q&a szybko zmontują, bo już zaraz tydzień będzie jak nagrywali. A wspólne oglądanie odcinków z ich komentarzem to mogłaby być świetna seria odcinków na YT, ciekawe czy na to wpadną.