Wpis z mikrobloga

@tabarok: Opowiem wam historie o karynie z morałem . Karyna z ziemniaczaną mordą i płaską dupą max 5/10 poznała jakiegoś sebixa w remizie czy chui wie z tego co słyszałem koleś nie należal do normalnych ale miał BMW z 97 z zerowanym 3 razy przebiegiem więc Karynka sama mu wskoczyła na bolca , typ miał hajs na benzynke,alko i prawdopodobnie towar ale nie miał hajsu na gumki więc karynka która w
@Kruszec: Ja pisząc "ci normalni" nie miałem na myśli #!$%@? xD tylko normalnych mężczyzn mających zainteresowania,znajomych,prace i nie ubierających się jak pedałki. Z doświadczenia widać że to jeden #!$%@? czy jesteś spierdoxem albo normikiem większość bab rzuci się na patusów którzy będą je bić,wyzywać a na koniec zostawią z dziećmi xD Teraz jest coraz mniej normalnych dziewczyn , przynajmniej dzięki takim patusom mamy odsiew karyn i głupich cip :) Według mojej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tabarok: Byc moze, ja mam inne doswiadczenia, zawsze mialem kobiete na ktora doslownie wskazalem palcem. I dzisiaj by bylo tak samo, oczywiscie znajac swoje mozliwosci. Widocznie ci, ktorzy maja problem sa w czyms gorsi, nudni jak dupa z olejem czy cos. Bo slowa, ze wiekszosc kobiet chce faceta, ktory chce je bic i wyzywac to #!$%@? jakich malo. Chca tak usprawiedliwic swoja nieudolnosc. Kobietom sie nie ma co dziwic, ze szukaja