Wpis z mikrobloga

Dzisiaj pierwszy raz jeździłem busem który nie ma tylnej szyby i przy cofaniu to jest jakaś tragedia. Cały czas bałem się że jakieś dziecko/samochód mi wyjedzie i w niego #!$%@?. Nie wiem jak inni tym jeżdżą na co dzień bez kamery cofania xD #prawojazdy #motoryzacja
  • 7
@przeczki: Normalnie. A że ludzie są tępi, to trzeba się do tego przyzwyczaić. Ile to już razy ktoś mi wchodził za auto podczas cofania… Najgorzej jest przy parkowaniu równoległym, bo po prostu nie wiesz, ile masz miejsca do auta. Ale jak masz czujnik parkowania, to taką landarą dużo łatwiej jest wywinąć niż jakąkolwiek osobówką, tylko cię wymiary auta ograniczają.
@przeczki: Nijak, po prostu wyszedł mi zza rogu auta i wtedy go zobaczyłem. Szczęśliwie nikogo nie zdarzyło mi się potrącić, choć raz było blisko. Wycofywałem do takiej osiedlowej drogi, gdzie w zasadzie więcej pieszych chodzi niż jeździ aut, patrzę w oba lustra, nagle jak już z takiej minimalnej górki zjeżdżam widzę, że babka na krawężniku stoi. But w hamulec, ręczny, otwieram okno i pytam, czy ją gdzieś przypadkiem nie zawadziłem czy
@przeczki: a po dwoch tygodniach codziennego jezdzenia busem jakie zdziwko jest ze w lustereczkach praktycznie nic nie widac i trzeba od czasu do czasu zerkac do gory na wsteczne xd i ta kierownica pionowo XD