Wpis z mikrobloga

  • 260
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vin42: Gościu ja też w życiu nie widziałam takiej głowy u dziecka. Bo nie rodziłam i nikt nie wystawiał zdjęć dzieci tak wcześno. Zawsze to były dzieci po około 2 tygodni. Więc jak nie masz dziecka i nie odwiedzasz chorego wykopu to nie wiesz. btw. a dzieci z cesarki też mają takie głowy?
  • Odpowiedz
  • 3
@Sdfghjkl ja nie mam dzieci z cesarki, ale pewnie nie( ͡º ͜ʖ͡º) to już wiesz jak może wyglądać dziecko przy naturalnym porodzie( )
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sdfghjkl: znaczy że musisz bardziej uważać na biologii dziecko od września. Ten kraj upadnie jak będzie miał w swoich szeregach takich debili jak ty i twoi funfle których tak ochoczo bronisz. Serio.
  • Odpowiedz
Haha ale tutaj tlum zgorszonych ludzi! Nie mam dzieciaka ale coz, tak wyglada piekno narodzin. Czytajac te komentarze mozna troche dostac raka. Ale to wykop, czego sie spodziewac. Gratki mireczku i chowajcie jak swoje!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw jaka to miseczka? Zacny sut ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) pozdro!
  • Odpowiedz
rozumiem że nigdy damskiego nabrzmiałego od mleka sutka nie widzieliście, tadam macie chyba jedyna szanse zobaczyć( ) pamiętajcie chłopcy takich nie mają¯\(ツ)/¯


@Dziesion: hmmm a to jakis obowiazek? Czy co, ze kpisz? :P To jest widok specyficzny jednak.

Po pierwsze - gratuacje i zdrowia dla obu pan, opiekuj se teraz tak Ala, jak i zona - pierwszych kilka dni (Czasem tygodni) po porodze moze dac kobiecie niezle w kosc i wsparcie partnera jest niezwykle cenne.
Natomiast... O ile nie rusza mnie wrzucanie zdjec dzieci, to troszke zdziwila mnie ta piers w kadrze :P Niemniej, co kto lubi. Jednak - na razie to nabrzmialej p----i od mleka zona chyba nie ma, nawal nastepuje zazwyczaj jakis czas po porodzie, a nie od razu, mloda zas konsumuje niewielkie ilosci siary ;> Laktacja rozkreca sie stopniowo. Zycze powodzenia i oby
  • Odpowiedz