Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kubaszub: Eee check engine to tam #!$%@?, ogarnij tego #!$%@? z lewej jak już zacznie migać w fordzie

Akurat niedawno mi się przytrafiło, nie oznacza to problemu ze świecami, tylko najczęściej #!$%@?ą pompe wtryskową która zrobiona jest w gównolitu i zalepiona gumą do rzucia. Koszt regeneracji całego układu to spokojnie ponad 3000, teraz nie wiem czy słać go na szrot czy naprawiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
B0SAK - @kubaszub: Eee check engine to tam #!$%@?, ogarnij tego #!$%@? z lewej jak ju...

źródło: comment_0rWDWG0qefjq19LdPOF33oRATvM1JlB2.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebaaaxy: Jeśli od zimy jeszcze nie padł całkowicie to polecam zrobić próbę przelewową wtryskiwaczy jak najszybciej żeby sprawdzić na czym stoisz, nie wymieniaj samych wtrysków bo to jest bardzo krótkotrwałe rozwiązanie problemu jeśli pompa opiłkuje, sam chciałem przyoszczędzić i odpuściłem jej wymianę/regeneracje. Długo po tej naprawie nie pojeździłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A jeśli już u ciebie falują obroty i kopci przy odpalaniu to długo też już
@B0SAK: Już drugą zimę tak chodzi, w lecie jest spoko chyba że dasz mu w #!$%@?ę tak fest to lubi wyskoczyć... przy odpalaniu nie kopci, kopci tylko jak mu dam ostro w palnik. Obroty narazie nie falują.