Wpis z mikrobloga

@Bartholomew: planuje pod biurkiem przykręcić listwę zasilająca a co za tym idzie ilość rodzaj i ułożenie kabli (nie tylko zasilających) pod biurkiem będą zmieniać się dynamicznie w czasie w zależności od potrzeb. W innym przypadku sugerowane rozwiązanie na pewno byłoby najbardziej optymalne.
@Kartoflany: Więc koszyk faktycznie może i lepszy. Chyba że jednak haczyki + listwa z możliwością przykręcenia do spodu biurka. Ja miałem zwykłą więc przykleiłem na taśmę 2-stroną. Trzymało świetnie do póki nie podłączyłem kilku ciężkich zasilaczy.
@Kartoflany:
Ja mam biurko z taką kratką z tyłu. Do tej kratki sobie listwy i kable przypiąłem trytytkami. Wygląda jeszcze lepiej niż to na zdjęciu i do tego praktyczniejsze. Jak nie masz kratki, wywierć kilka dziurek i wtedy przypinaj trytytkami. Jak biurko drewniane można nawet listy na wkręty przymocować - jeszcze lepiej.

Jeszcze jedno - polecam kilka listw z wyłącznikami, czasami przydaje się wyłączyć coś z sieci bez wyciągania kabla.

Trzeba
@IKEApl: Odświeżę temat bo chciałem kupić ten organizer kabli (Stignum) z linka i lipa.
Ponieważ brak w sklepach na Śląsku i Małopolsce (w reszcie kraju i magazynie głównym dostępny) to chciałem kupić online a tu lipa - nie ma opcji wysyłki na Śląsk. Powiedzcie ze to jakiś żart albo coś się w systemie pomerdało?

PS. Podpowiem tylko że na allegro jakieś cwaniaki handlują waszymi organizerami po cenie 3x wyższej nawet nie
@Brunoxp: Najprawdopodobniej na ten moment organizer nie jest dostępny w magazynie centralnym, który obsługuje zamówienia w Twojej okolicy. Skontaktuj się z nami pod numerem: (22) 275 05 75. Konsultant to zweryfikuje i jeśli będzie taka możliwość, to zrealizuje zamówienie. W kwestii odsprzedaży naszych produktów, nie mamy na to wpływu. Po zakupie towar należy do kupującego.