Wpis z mikrobloga

Witam Mircy i Mirabelki. Zachęcony komentarzami postanowiłem po krótce opisywać sytuacje z #pracbaza.

Najpierw krótka charakterystyka. Pracuje w dziale #testeroprogramowania i mimowolnie zmuszony jestem do współpracy innymi. Ogólnie to w dziale jest nas +\- 20 osób, z czego większość to poniżej jakiejkolwiek skali. Jakby zrobili test IQ, to boje się, że mogą mieć numer buta większy niż ich wynik ¯\(ツ)
Ogólnie to w pracy nie trzeba myśleć za bardzo. Należy klikać i szukać błędów.

Pierwszy przypadek, kilku wpółpracowników wpadło na pomysł, żeby robić zrzutkę na gumy do żucia. Tak, gumy do żucia. Tak co kilka dni 5-6 anonów zbiega się i robią zrzutkę po pare groszy żeby jeden skoczył do sklepu i kupił paczkę gum do żucia marki #orbit i średnio co godzine zbiegają się do biurka skarbnika i częstują się tymi gumami(ʘʘ) Jak czasem ktoś obcy podejdzie i zapyta czy może to hur bur ale jak to!? Raz Cię poczęstują, ale następnym razem usłyszysz żebyś se sam kupił ¯\(ツ)
Na duchu podnosi mnie dział #kontrolajakosci którzy maja na wszystko #!$%@? i co chwile wykręcaja plebanom jakieś numery. (Tez oczywiście odpisze, jednak czekam na przypływ weny)
Dobrze, że już #piatek i za raz stąd spdam.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego piąsteczka!
#bekazpodludzi