Wpis z mikrobloga

@Morthgar: no to dwa tygodnie temu powinieneś być u lekarza! Ale spoko nie ma się co na zapas martwić - nie czytaj internetów tylko idź jutro rano do znachora rodzinnego. Powiedz że to nagły przypadek żeby ci nie kazali po niedzieli przyjść.
@Morthgar: czujesz jak spije krwi. Ugryzienia nie dasie poczuc. Dymaj po antybiotyk ino roz, a jak myslisz zeby nie to poczytaj jak wyglada borelioza. W tym stadium jesli to rumien to da sie wyleczyc antybiotykami.
@barszczowo: @grzylen: byłem u lekarki, prywatnie. Babka powiedziała, że borelioza jest wywoływana przez wirus, mimo że jej mówiłem o bakteriach (nie wiem czy się zakręciła). W dodatku powiedziała, że jest szczepionka na borelioze, gdzie takiej nie ma. Powiedziała, że to rumień i mi przepisała amoksycyline. Spytałem się czy miała kogoś z boreliozą ostatnio, to powiedziała, że 2 tygodnie temu był koleś, który dostał doxycyklinę 1 dzień po wyjęciu kleszcza, a
@grzylen: zleciła mi badania, ale żadnych nie zrobie. Wezmę antybiotyk te 2 tygodnie i tyle. Najwyżej potem sprawdze sobie czy są przeciwciała. I tak prewencyjnie zaleca się branie antybiotyku.