Wpis z mikrobloga

#niemieckiemagazyny #emigracja #niemcy

Czwartek! Pisze dopiero teraz, bo jak przyszedłem do domu to od razu się umyłem i poszedłem spać, chwilę temu wstałem xD
Dzień zaczął się dość standardowo, już wiedziałem że dzisiaj robimy to co wczoraj tylko nie w 6 osób a w 3.
Z miejsca zabraliśmy sie do pracy, oczywiście byłem w tyle w porównaniu do Paoli ale już się zacząłem do tego przyzwyczajać xD
Do pierwszej przerwy (8:30) byłem już kompletnie zmachany, zaraz po wznowieniu pracy zapytałem się ile dzisiaj palet z displayami musimy zrobić. Powiedziała, że wczoraj zrobiliśmy 12 a dzisiaj zostało nam..28!! Przez chwilę myślałem że to żarcik, ale nie - musieliśmy tyle zrobić xD
Moja rola dzisiaj sprowadzała się do bycia człowiekiem orkiestrą. Układałem razem z Paolą wódkę na displaye, rozrywalem folie z nowymi butelkami, jeździłem paleciakiem po nowe wódki, wyrzucałem kartony do zgniatarki, układałem displaye i tym podobne. Do 2 przerwy zrobiliśmy 13 palet, więc zostało trochę ponad dwie i pół godziny, już przywykłem do robienia displayi więc w przerwie między każda paleta (Roman je odwoził i tam pakował w kartony i zapięcia) układałem po 2-3 displaye dzięki czemu nie kończyły nam się i mogliśmy cały czas układać.
Jakos o 13 Paola zapytała się ile mam lat, jak usłyszała, że osiemnaście to poza zrobieniem wielkich oczu i upewnieniu się że chodzi mi o osiemnaście (achtcejn??) Pytała się czy skończyłem szkołę. Jak się dowiedziała że jestem uczniem, to nadal było szybkie tempo ale było jakoś tak przyjemniej xD
Pod koniec o 14 20 przyszedł szefuncio Roman, i jak stwierdził finalnie zrobiliśmy 21 palet. Kiedy Roman pakowacz stwierdził że to mało dość, szefuncio się zaśmiał i wyjaśnił że jak na 3 osoby to mega wynik, a jak chcą więcej to niech przyślą więcej ludzi. Jutro dokończymy pozostałe cztery i da nam coś nowego. Ogólnie był to mega ciężki dzień, ale jutro piątek i jest tycia szansa że wypłata będzie właśnie w piątek xD
P.s - zna ktoś jakieś Olx czy cos w wersji niemieckiej żeby poprzeglądać używane konsole? Może będzie taniej niż u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4