Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie
Dostałem zadanie gdzie było min.: Zrób domowe LODY śmietankowe, przejedź 50km rowerem, spędź całą noc w klubie.
- Byłem w klubie całą noc, ale nie mam jak udowodnić :/,
- Przejechałem rowerem jednorazowo 38km, to nie jest 50km więc raczej nie zostanie zaliczone ale, ale...
- Zrobiłem Lody śmietankowe. Wg przepisu: Lody śmietankowe.
Generalnie nie spodziewałem się, ze jest to tak banalnie proste, aczkolwiek nie miałem cukru wiec użyłem cukru pudru, lody były mało słodkie i robiłem je dwa razy, za pierwszym razem próbowałem zrobić je na patyku, nie polecam. Mrozi się 4h, ale co raz trzeba mieszać, wyszły naprawdę dobre, ale ilość mleka w przepisie można spokojnie podzielić na dwa, miały za dużo wody moim zdaniem.
Oto one:
g00di - #mirkowyzwanie
Dostałem zadanie gdzie było min.: Zrób domowe LODY śmietankow...

źródło: comment_pYbtpnsTPiet3uSjfmTYe73YRK6IgdmQ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@g00di ja w holandii robiłem sobie wycieczki rowerowe 2 razy w tygodni tylko 50km to było minimum i to czasami po 12h pracy, jeździłem sobie od miasta do miasta z tym że to Holandia a w polsce jak w lesie i jeździ sie po gównie...
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: Nie uważam, aby po POLSCE jeździło się jak po gównie, gorzej jest z kierowcami aut tzn. unikam jak ognia te 38 km, które zrobiłem to było praktycznie w większości po lesie. Codziennie jeżdżę po 10km może niewiele, ale zawsze. Czasami zdarzy mi się i 80 zrobić, jak mi coś odbije ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz