Wpis z mikrobloga

@xandra: nie mow mi ze ktos kto systematycznie wg swojego widzimisie zmienia orientacje, plec badz bierze sie za seks ze zwierzetami nie jest dewiantem, pal licho jak robi to w zaciszu swojego domu, ale tu masz biednego chorego chlopca tak uproczywie blagajacego o atencje otaczajacego go swiata ze nawet wrzuca to na jutube jako jakies osiagniecie, i co jeszcze gorsze najdzie sie banda oszolomow ktora bedzie temu przyklaskiwac w imie chorego
@Sweet_acc_pr0sa: Szokowanie ludzi w internecie to dobry sposób żeby zyskać rozgłos = kasa, pewnie jest to dobrze obliczony plan na robienie kasy na takich jak ty, którzy o tym gadają i przez to staje się to popularne. Nie podoba się = nie oglądaj tego, nie mów o tym, daj umrzeć śmiercią naturalną
@Sweet_acc_pr0sa: To ja Ci tylko uzmysławiam, że nie znasz tego chłopa/baby, może to być oszust, który robi to pod publike i dla pieniędzy, więc ocenianie społeczności LGBT przez pryzmat takiej osoby jest dla mnie mocno ryzykowne (to ostatnie zdanie bardziej do OPa)
@xandra: nie rozumiem co skrzywienie katolikow ma do mojej wypowiedzi, zrozum dziewczynko ze swiat nie jest czarno bialy, tylko ma tez odcienie szarosci, jezeli komus nie pasuje skrajna dewiacja nie musi byc jakims skrzywionym w druga strone katolickim dewota,

mozna byc homoseksualita i byc normalnym czlowiekiem, moj szwagier jest gejem i widzac tego typu odpaly uwaza to za skrajna dewiacje, ktora powinno sie tempic, a przyzwolenie na dowolna zmiane plci z