Wpis z mikrobloga

Słuchajcie #!$%@?, czy młody jest materiałem na przyszłego przegrywa? Nieśmiały, ale dość gadatliwy jak złapie zaufanie, w szkole łatwo mu dokuczyć, nie postawi się, całymi dniami gra w kompa, je mase chipsów, wybrzydza żarcie, ma mało kolegów

Wychodzę #!$%@? z dziewczyną, każda propozycja inna niż piwo ze znajomymi/ restauracja we dwójke/ do mnie lub do niej na film, to jest jej brat. Nad jezioro - jej brat, na rower - jej brat, na wycieczke do innego miasta - jej brat, na gokarty - jej brat, do escape roomu - jej brat. Nawet jak jadą z nami znajomi, to jej 13 letni brat obowiązkowo także. Ja w tym wieku w ogóle nie chciałem przebywać z siostrą i tym bardziej jej chłopakiem, bo miałem swoich kolegów i masę zajęć. Wychodziłęm o 10, wpadałem jeść i wracałem o 22 cały brudny.

Czy ja jestem jakimś #!$%@? i samolubem czy młody po prostu #!$%@? wszędzie jest wpychany, bo nie ma wielu kolegów i ma zadatki na typowego piwniczaka i mam prawo się czuć #!$%@?, kiedy zawsze przy większych okazjach nam towarzyszy? Dodam, że jest #!$%@?ący, bo trochę #!$%@?.
#przegryw #pytaniedoeksperta #gimbaza #dzieci #heheszki
  • 12
No #!$%@?, już mnie #!$%@? bierze. Zwłaszcza, że młody taki niesamoodzielny i rozpieszczony przez rodziców, łatwo ryczy i jest przesłodzony z gadki, a jego siostra traktuje go jak niepełnosprawnego życiowo.

Z drugiej strony rodzice w #!$%@? zapracowani, maja wlasna firme i młody jest zaniedbywany, no ale czemu ja #!$%@? mam za to "Placic "? XD

#rozowepaski moze wy cos?
@Wilczek03 jeżeli ta loszka jest taka jako siostra, to później będzie dobrą matką. Ale pewnie nie zamierzasz jeszcze zalewać formy. Może spróbuj tego młodego ogarnąć, pokaż mu siłownię, jakiś sport, powiedz jak się ma zachowywać. Ja czasem też zachowywałem się w takim wieku jako kandydat na piwniczaka, tylko potrafiłem się #!$%@?ć w razie czego, oraz byłem piłowany przez starsze rodzeństwo aby wyjść z tego.
@Wilczek03: Moze w jakiejs glebokiej patologi, gdzie rodzice osrani cale dnie z taterka przy uchu leza. W przecietnym domu 13 latek jednak chodzil do szkoly ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wilczek03: Nie polecam ci tego związku, jej brat jak widać zawsze będzie przed jej chłopakiem/partnerem/mężem. Nawet jak ona będzie mieć dzieci to ten brat będzie najważniejszy bo ona widocznie jest niezdrowo w nim zakochana.
Albo ją tak rodzina wytresowała albo jest walnięta, wiesz są takie rodziny gdzie mówi się "wiesz córciu/synku, mąż mężem ale MY jako rodzina jesteśmy na pierwszym miejscu" Dla nich ta obca osoba zawsze będzie na przystawkę. Ona