Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że jakiś zagraniczny przewoźnik kolejowy w końcu wejdzie na Śląsk i przyległe województwa i #!$%@? PKP z interesu..
codziennie #!$%@? coś: albo elektryka w pociagu zdechła na dworcu i nawet drzwi otworzyć się nie da, a ludzie się powoli dusza, albo w ogóle nie przyjeżdża, albo #!$%@? opóźnienia co drugi dzień - oczywiście jak już przyjedzie i dziala..
15 lat temu prawie na studia dojeżdzalem, teraz do pracy i nic się #!$%@? nie zmienia poza kolorem wagonów i siedzeniami..

Jedna z kilku firm za którymi nigdy płakać nie będę.

#pkp #oswiadczeniezdupy
  • 11
@CzeXD: mam samochód, ale co mi po nim.. jeszcze mnie nie #!$%@?ło aż tak,żeby o 5 rano wyjeżdżać, żeby do pracy we Wrocławiu dojechać i wydawać 600-700zł miesięcznie na benzynę..

To PKP


@sas1906: PKP, miał być Dolny Śląsk, ale mi ucięło na komórce :/
@potrzebie: PKP, Regio, Polregio - jeden #!$%@? za przeproszeniem... poza kolorami składów, to tylko nazwy zmieniają, burdel jak był tak nadal jest...
@Emill: O tym mówię, wejdzie zagraniczny przewoźnik kolejowy, a ty nie zauważysz różnicy poza kolorami składów.


@potrzebie: Już dawno wszedł Leo Express

I będziesz z własnej kieszeni pokrywał większą dotację?


@jacekKobr: Coooo? Komercyjne pociągi, mówi ci to coś?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sylwke3100:

Coooo? Komercyjne pociągi, mówi ci to coś?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komercyjne zamiast KŚ czy PR? Nie bardzo. Komercyjne są tam, gdzie jest szansa zarobić bez dotacji.