Wpis z mikrobloga

Znacie kogoś kto nauczyłby mnie zasad potrzebnych do zaliczenia egzaminu na #pozwolenienabron przed policją?

Potrzebuję kilku lekcji związanych z bezpieczeństwem, obsługą montazem i demontażem broni - to co jest potrzebne do zaliczenia egzaminu praktycznego. Nie chce pełnego kursu jakich pełno za 1000 czy 2000zł bo strzelam sam ale chciałbym znać procedurę do zaliczenia pierwszej części praktycznej.

Samo strzelanie ogarniam, czasem chodzę na strzelnicę ale chciałbym wyrobić pozwolenie do celów kolekcjonerskich. W grę wchodzi Warszawa, najlepiej jej południowa część.

#bron #wykopowaligastrzelecka #warszawa
  • 13
a czym się różni od zwykłej kolekcjonerki?


@Devcio: z faq Braterstwa: "Pełen zakres kolekcjonerski nie różni się wiele od broni sportowej. Można dodatkowo kupić: broń gazową i alarmową, rakietnice, broń centralnego zapłonu o kalibrze powyżej 12 mm (np pewne rodzaje broni myśliwskiej) oraz broń do rekonstrukcji historycznych (strzelająca ślepakami, ogniem ciągłym). Są to raczej mocno wyspecjalizowane, mało praktyczne albo dosyć drogie konstrukcje. Dla mnie łatwo było z tego zrezygnować na rzecz
@dildo-vaggins: żeby dostać kolekcjonerke musisz być w jakimś stowarzyszeniu kolekcjonerskim... zapytaj ich gdzie takie coś robili... czasami na fb widzę takie ogłoszenia organizowane przez strzelnice - może w twojej okolicy jest podobnie..

o samoczynnej zapomnij.. firma z działalnością, lata posiadania broni, kursy sędziego, prowadzącego nic nie dają.. chcą jeszcze instruktora sportu strzeleckiego i dopiero będą się zastanawiać czy dać czy nie dać.. a lepiej już nie będzie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@positive_rate: więc nie widzę sensu robić jakieś sportowe kolekcjonerskie, różnica w kosztach egzaminu między 400 a 1000 jest dla mnie nieistotna a być może w przyszłości będę chciał kupić coś powyżej 12mm