Wpis z mikrobloga

1. Legia Warszawa
2. Jagiellonia Białystok
3. Pogoń Szczecin
4. Lech Poznań
5. Lechia Gdańsk
6. Cracovia Kraków
7. Zagłębie Lubin
8. Łódzki KS
9. Wisła Kraków
10. Górnik Zabrze
11. Korona Kielce
12. Wisła Płock
13. Śląsk Wrocław
14. Arka Gdynia
15. Piast Gliwice
16. Raków Częstochowa

Tak będzie wyglądała tabela PKO Ekstraklasy po nadchodzącym sezonie. Róbcie screeny.

#ekstraklasa #mecz #pilkanozna
  • 12
@Whizkazzz: Małe ma, ale dlaczego zawsze jedziemy po naszych drużynach i nie dajemy im szans. Dudelange też w zeszłym roku nie było rozstawione i jakoś dotarło do fazy grupowej dlaczego nasze drużyny mają nie mieć szans? Wracając do tematu wcześniejszego jeżeli chodzi o odejście Valencii, Kirkesova i Dziczka. Tak jak pisałem jeżeli odejdą na ich miejsce przyjdą piłkarze porównywalni poziomem. Piast raczej za Dziczka nie dostanie 2 zł tylko coś bliżej
Małe ma, ale dlaczego zawsze jedziemy po naszych drużynach i nie dajemy im szans.


@kelesch: Nie napisałem, że nie daję szans, daję szanse, ale bardzo małe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak pisałem jeżeli odejdą na ich miejsce przyjdą piłkarze porównywalni poziomem.


Również uważam, że na to są małe szanse, przeceniasz scauting Piasta, któremu wyszedł jeden dobry sezon, gdzie piłkarze zrobili wynik zdecydowanie ponad stan.
@Whizkazzz: Imo całkiem sensowny zestaw, ale to Ekstraklasa więc coś musi się schrzanić. Ta Jagiellonia może trochę za wysoko, ten mix samych obcokrajowców już trochę nie działa, zwłaszcza z tyłu