Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: nie bazuje na 5 próbach, ani znajomych królika tylko na bazie ilości zwrotów w ramach gwarancji w największej hurtowni motoryzajnej w PL.
tylko na bazie ilości zwrotów w ramach gwarancji


@Issac: a to nie tak jak mówić, że tv samsungów więcej wraca na gwarancję niż manty? tylko manta sprzeda tysiąc, a samsung milion w tym czasie.
Jaki odsetek całkowitej sprzedaży jest odsyłanych? Już pominę to że odsyłka na gwarancję to wada akumulatora. A mi zależy na długim działaniu. A tego jako hurtownia to już chyba nie jesteście w stanie sprawdzić.

Zresztą. Jeśli jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: mam tabele sprzedanych do zwrotów wyrażoną w procentach i różnica jest o rząd wielkości na niekorzyść VART/BOSCH.
Po gwarancji już niewiem. Wiekszasc zwrotów dzieje się w ciągu pierwszego pół roku od kupna, dalej pewnie ludzie już paragonów nie mogą znaleźć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Anyhow mówię o próbce z kilkudziesięciu tysięcy, a nie licznych na jednej rece.
Oczywiscie Tobie się nie trafi wadliwa sztuka, to zawsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: Centra Futura to totalne gówno wg. Ilości zwrotów, ale osobiście miałem w Fiacie Punto ponad 10lat (!) i pewnie jeździ do dzisiaj, albo odpoczywa na zlomowisku już całe auto (ʘʘ)
albo odpoczywa na zlomowisku


@Issac: to już chyba naturalne środowisko punto. W naszym cała podłoga była wymieniona, później oddaliśmy w cenie złomu to nawet wlew baku wypadl przez nadkole xD
@BaZyL4 Exide, Bosch, Banner. Jeśli ma być niedrogi, to nawet Kozak będzie spoko. Jeśli ma zdechnąć, bo masz pecha, to i tak zdechnie. Więcej zależy od dobrze działającej instalacji elektrycznej w aucie niż samego akumulatora. Polecam kupić w sklepie z akumulatorami, a nie w markecie. Większa szansa na dobrze przechowywany i w miarę świeży. Po silniku wnioskuję raczej zaawansowany wiek auta i brak czarów typu Start/Stop, więc nie przeinwestowywałbym go...
@ocelote @hpiotrekh @Piontek_Czynastego @Issac @lina_adrena_lina @grool

Dzięki za odpowiedzi Mirki. Pojawiło się pytanie: czy opłaca się kupować aku przez Internet?
Patrzyłem akurat jest promocja w iParts -5%, ale doliczają sporo za transport bo to akumulator, transport łącznie 50 zł, dodatkowo kaukcja za stary 30 zł, której nie ma jak odzyskać (jeśli nie mieszkam w Warszawie). Przypuszczam, że tak będzie we wszystkich sklepach internetowych, których nie mam w pobliżu.