Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie motyw: to jest płac na ktorym wczesniej stawały samochody, ale ktos z ZDM stwierdził, że tak być nie może, a plac powinien byc pusty. Ogrodzili plac pachołkami i zostawili kilka dni na wyjazd. Kilka dni minęło, samochodow pare zostalo wiec.. dodali kolejny słupek i tym samym zlikwidowali jakakolwiek mozliwosc wyjazdu XD #poznan #wtf ##!$%@?
Pobierz mahfysh - Ogarnijcie motyw: to jest płac na ktorym wczesniej stawały samochody, ale k...
źródło: comment_XrYtq26ZATcHB1OvanJu0axmC59ahPG3.jpg
  • 75
@mahfysh tak w ogóle super pomysł z ogrodzeniem tego placu - za mało samochodów tam stoi każdego cholernego dnia blokując zarówno chodnik jak i samą jezdnię.
Polecam całą okolicę, takich januszy parkowania nie widziałam w takiej ilości bardzo dawno.
@chilon: no nie, nie wszyscy płacą te same podatki, bo jeśli nie posiadasz samochodu, nie płacisz podatków zawartych w ubezpieczeniu ani tym bardziej w paliwie. To, że nieco podatku zawarte jest w koszcie paliwa zużytego do transportu bułek i wędliny to nie jest "wszyscy płacą te podatki" Karen. Wszyscy jedzą bułki, wędliny itd, ale jak jeździsz samochodem, to w każdym litrze paliwa podatki stanowią połowę ceny.

Tak Karen, miasto jest chętne
@peanut_whu: poznan skrzyżowanie Klaudyny Potockiej i kolejowej. Blok dewelopera wechta. Na ten moment nie można w takim razie parkować praktycznie nigdzie w obrębie tego budynku, zostaje wykupienie parkingu podziemnego lub stawanie na nieutwardzonej drodze od strony Potockiej gdzie po ulewach są takie dziury ze strach tam wjeżdżać
@Strz3lo:

Na ten moment nie można w takim razie parkować praktycznie nigdzie w obrębie tego budynku, zostaje wykupienie parkingu podziemnego lub stawanie na nieutwardzonej drodze od strony Potockiej gdzie po ulewach są takie dziury ze strach tam wjeżdżać

RURURU JAG CIE NIE ZDAĆ NA SAMOHUT TO GO SPSZEDAJ :DDDDDDDD
~Typowy wykopek, przesiadający się z 2 do 3 autobusu w drodze do pracy, który wstał dziś o 5.30 żeby zdążyć na ósmą,
Wykopki, zagorzali fani ŚWIĘTEGO PRAWA WŁASNOŚCI rozkminiają dlaczego nie można zostawiać auta byle gdzie, bo komu to przeszkadza XD kwintesencja.
Samochodami #!$%@?ć na parkingi, przecież te wasze szroty tak zaśmiecają miasto, że koniec. Polecam wycieczkę choćby do Berlina i sobie uświadomicie jak ładne i wygodne może być miasto bez aut gdzie popadnie.
Stać mnie na mieszkanie, ale niestety nie ma wolnych ofert w okolicy mojej pracy. Mogę się do Ciebie wprowadzić jeśli mieszkasz blisko?

@AlternatywnyKaloryfer: ale ja nikomu do garażu nie chcę wjeżdżać, tylko z braku innych możliwości parkuję na ulicy pod blokiem w miejscach do tego wyznaczonych. Nigdy nie pomyślałem, że komukolwiek to przeszkadza, a co dopiero żeby nazywać to chorym przywłaszczeniem dla własnych korzyści. W moim przekonaniu to normalne użytkowanie.
@