Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie motyw: to jest płac na ktorym wczesniej stawały samochody, ale ktos z ZDM stwierdził, że tak być nie może, a plac powinien byc pusty. Ogrodzili plac pachołkami i zostawili kilka dni na wyjazd. Kilka dni minęło, samochodow pare zostalo wiec.. dodali kolejny słupek i tym samym zlikwidowali jakakolwiek mozliwosc wyjazdu XD #poznan #wtf ##!$%@?
mahfysh - Ogarnijcie motyw: to jest płac na ktorym wczesniej stawały samochody, ale k...

źródło: comment_XrYtq26ZATcHB1OvanJu0axmC59ahPG3.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@chilon: w cywilizowanych krajach nawet za minimalną krajową stac cie na samochód i stac cie na garaż i dom ewentualnie mieszkanie z podziemnym parkingiem. Jak w Polsce by tak było to podejrzewam że samochody zniknęły by z chodnikow. Reasumując porówanie jest z dupy.
  • Odpowiedz
@mahfysh no i po co to wszystko? Niedługo będą musieli te słupki usunąć bo przepisy ppoż, zrobić zakaz parkowania o ile jeszcze go nie ma i #!$%@?ć mandatami jak leci i to nie ma zmiłuj że ja tylko na 5 minut tylko konsekwentnie wszystkim, po tygodniu byłoby pusto
  • Odpowiedz
Wykopki, zagorzali fani ŚWIĘTEGO PRAWA WŁASNOŚCI rozkminiają dlaczego nie można zostawiać auta byle gdzie, bo komu to przeszkadza XD kwintesencja.

Samochodami #!$%@?ć na parkingi, przecież te wasze szroty tak zaśmiecają miasto, że koniec. Polecam wycieczkę choćby do Berlina i sobie uświadomicie jak ładne i wygodne może być miasto bez aut gdzie popadnie.


@nine: Ta xD
Byłem w Berlinie i jakoś nie zauważyłem żeby tam ludzie się kitrali tylko po płatnych
  • Odpowiedz
@chilon: błąd. Ludziom nie chodzi o to żeby mieć miejsce parkingowe. Im chodzi żeby mieć miejsce parkingowe 20cmetrów od klatki i to za darmo Na mojej dzielnicy jest pełno miejsc na wynajem, desperaci wynajmują nawet za. 70 zł za miesiąc ale ludzie wolą stanąć na trawniku
  • Odpowiedz
@Widzet: no super, wkleiłeś ulice z ładnie zaparkowanymi autami wzdłuż tejże, prawdopodobnie wszystkie należą do mieszkańców widocznych budynków. nie widzę tutaj syfu i aut na placach czy chodnikach.
  • Odpowiedz
Wykopki, zagorzali fani ŚWIĘTEGO PRAWA WŁASNOŚCI rozkminiają dlaczego nie można zostawiać auta byle gdzie, bo komu to przeszkadza XD kwintesencja.

Samochodami #!$%@?ć na parkingi, przecież te wasze szroty tak zaśmiecają miasto, że koniec. Polecam wycieczkę choćby do Berlina i sobie uświadomicie jak ładne i wygodne może być miasto bez aut gdzie popadnie.


@nine: Może Cię uświadomię ale mienie miejskie należy również do nich geniuszu. Polecam pogadać o prawie własności jak będziesz
  • Odpowiedz
Polecam pogadać o prawie własności jak będziesz odśnieżał chodnik przed domem.


@ediz4: a spoko, czyli idąc Twoją logiką mogę Ci sie #!$%@?ć autem na chodnik przed domem
  • Odpowiedz
@Widzet: tylko na tych zdjęciach z Berlina auta nie zastawiają chodników. W Polsce kierowca musi #!$%@?ć się wgłąb chodnika i go totalnie zablokować, bo przecież "kłii kurła jak parkingu nie ma to ni moja wina". Parkowanie wzdłuż jezdni jest zupełnie czymś innym niż zastawianie chodników.
  • Odpowiedz
@nine: Wkleiłem ulice z autami zaparkowanymi wzdłuż ulicy i wzdłuż+, czyli trochę na chodniku, trochę gdzieś nie do końca prosto ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale generalnie z autami na ulicach, a nie pustych ulic bo auta są na parkingach płatnych, jakby to się niektórym mogło wydawać, że na mitycznym zachodzie, w tym słynnym Berlnie jest. I to tylko losowe uliczki. Jakbym specjalnie szukał w głąb osiedli
  • Odpowiedz
tylko na tych zdjęciach z Berlina auta nie zastawiają chodników. W Polsce kierowca musi #!$%@?ć się wgłąb chodnika i go totalnie zablokować, bo przecież "kłii kurła jak parkingu nie ma to ni moja wina". Parkowanie wzdłuż jezdni jest zupełnie czymś innym niż zastawianie chodników.


@TomaszFutbalista: Zgoda, w większości tak. Chociaż jak sobie popatrzyłem trochę więcej, przy okazji odpowiadanie @nine, znalazłem i takie na chodnikach. No ale generalnie to jest ważny
  • Odpowiedz
@reddml: To sprzedaje samochód xD

Nie no, tak poważnie to w sumie 2 miesiące to już kawałek czasu. Może zdarzyć jakiś remont drogi czy coś, może być potrzebne przestawienia auta. W takim przypadku wskazane jest, że auto odstawić na jakiś parking płatny. No trudno... Ale to jednak też i w interesie tego kierowcy bo mu np. rury do sracza nie dociągną i nie spłuczę wody czy coś.
  • Odpowiedz