Wpis z mikrobloga

Co na zakwasy?
Pomocy ;p

Przez rok nie ćwiczyłam, hodowalan powierzchnie Pączkowo lekową. Od kilku dni ćwiczę uparcie interwał. Zaciskam zęby by stać sie ością rybną i moc kupowac znowu w działach dziecięcych.

Ledwo chodze xd bolą mnie uda, ręce. Odczuwam mięśnie tam gdzie ich nigdy nie czułam. Czy coś może zmienic ten stan?

Okłady z kota nie pomagają

#zakwasy #mirkokoksy #paczki
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NIEKONWENCJONALNA: @tukanprise: a ja zawsze sobie powtarzam, że na wariata nic się nie robi, bo więcej z tego szkody niż pożytku. Jak cały ostatni czas 'siedziałas' na dupie, to zmniejsz intensywność, bo się zajdziesz i zniechęcisz. Małymi krokami do celu, a nie od razu skok na głęboką wodę.
@NIEKONWENCJONALNA: to zle ( ͡° ͜ʖ ͡°). Twoj organizm nie jest gotowy na taki wysilek bo masz za malo odpoczynku.

Po pierwsze musisz miec ujemny bilans kaloryczny. To pozwoli Ci na zbicie wagi, nawet bez cwiczen (ale z cwiczeniami lepsze efekty). Nie jest to kosmiczna nauka i latwo sie do takiego stanu przyzwyczaic. Cwiczenia powinny byc dodatkiem.
@NIEKONWENCJONALNA: dobra to jeszcze cos dodam. Cwiczenia maja Ci sprawiac przyjemnosc (rob to co lubisz, biegaj, plywaj, jezdzij na czyms). To ma byc cos do czego bedziesz chciala wracac. Zmuszanie sie do niemozliwego szybko Cie zniecheci. Podejdz do tematu cwiczen na looozie i wplec w swoje codzienne zycie.