Wpis z mikrobloga

Wczoraj na moich urodzinach było około 20 osób. Nigdy nie obchodziłem swoich urodzin tak hucznie, nie zapomnę tego dnia nigdy. Policja, dwa wozy strażackie i pogotowie. A wszystko dzięki jakiemuś młodzieńcowi bez prawa jazdy, który #!$%@?ł i nie zapanował nad autem, kasując mój samochodzik. Poduszki wystrzelone, żona porysowana, ja z bolącymi plecami, tylko córka wyszła bez szwanku. Auto nie wiem czy będą naprawiać czy kasacja.
Więcej zdjęć w komentarzach. Dodam, że ten młody człowiek o mały włos nie skosił tej babci co na rowerze jedzie.

#wypadek #samochody #polska #patologiazewsi
zerthimon - Wczoraj na moich urodzinach było około 20 osób. Nigdy nie obchodziłem swo...

źródło: comment_vYEzPhptlSNtealL95e5IC2iWMig0GXE.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@nuker92: powiem ci, że auto jest bardzo wygodne. Bagażnik jest nieco mały i siedzenia takie lekko kubełkowe, ale mi to akurat pasują takie. Auto zarąbiście ciche i fajnie się prowadzi. Mocy to to nie ma jakiejś, żeby się ścigać. Ale 140km/h na autostradach daje radę. Teraz dostałem Clio jako zastępcze i to chodzi jak traktor - 3 cylindry i wyśrubowana moc robią chyba swoje. Już wiem, że nie kupię clio, jak
  • Odpowiedz
@Szejker-Szejker: Ja sobie tylko zażartowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niemniej jednak przy takiej stłuczce nie powinny odpalić. Kiedyś widziałem forda chyba mondeo, który miał wgnieciony przedni błotnik bo gość zmieniał pas i trącił auto na drugim (nie wiem jak go nie widział) w tym samym kierunku jechali i 4 poduchy wywaliło.
  • Odpowiedz