Wpis z mikrobloga

I czy tylko z mojego otoczenia głównie wyjechała patologia i ludzie bez perspektyw ?


@K_eM1: a masz jakiś znajomych którzy nie są patologią i mają perspektywy? To prawdopodobnie observation bias, wejdź na swojego fejsa czy co tam masz, odfiltruj nie-patologię. Ile ludzi zostało? Jeżeli próbka jest znacząca (>20 osób) policz ile wyjechało.

Z mojego otoczenia raczej nie-patologii (dość dobre liceum więc było tam już raczej 0 patusów) wyjechało sporo ludzi, myślę
@Dawisek powiem Ci tak. Mam znajomego co jest normalny, skończył technikum energetyka, pracuje jest ogarnięty i raz jak wracaliśmy z imprezy mu się zdarzyło, że zaczął krzyczeć coś ze legia to stara kur#$a była może druga trzecia w nocy, rano wstał i poszedł do pracy normalnie i jest normalny zazwyczaj tyle nie pije
@K_eM1: Polska jest wyjałowiona intelektualnie i to wcale nie tylko przez pogromy z dawnych czasów ale chyba wręcz zwłaszcza przez to jak uciekano po komunie i TERAZ. To w ostatnich latach przecież emigruje najwięcej tych którzy nie robią tego dla pieniędzy. Widać w jakim kierunku ten kraj idzie, wiele sektorów w PL sprowadza się jedynie do bycia fabryką prawdziwych marek ze świata.

Najbardziej dobitnie widze to po np. znajomych z architektury
@yamakto: trzeba być kompletnym debilem, żeby w 21 wieku nie znać angielskiego, a nie mieć jaja xD tylko potwierdziłeś, że wyjeżdżają w większości patusy