Wpis z mikrobloga

to niech dolicza te kilka groszy do ceny towaru i po sprawie, prowizja przerzucona na klienta, co za problem


@Bulgulator: myślisz, że nie dolicza XD

tylko gotówką wciąż więcej mu wychodzi, a to janusz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@chigcht:

nie można płacić kartą


Daję 100 zł za zakupy 27,54, bo tylko tak mam.

ojoj, nie ma drobnej, bo nie mam jak wydać?


Nosz kurna, nie przyjmujesz kartą to miej kasę, żeby wydać.

PS.
Mam koleżankę fryzjerkę, która niedawno otworzyła swój zakład. Dziewczyna młoda i ambitna., a pierwszym razem jak i niej byłem to zdziwiłem się, że nie można kartą, ale ok, może jeszcze nie zdążyła załatwić. Miałem jakąś gotówkę.
@chigcht: dx

mam sklep w miejscowości z 500 mieszkańców i mam terminal, co więcej można zapłacić nawet 2zł kartą. Nie mam o to żadnego bólu dupy

Sam nie płacę jakoś dużo kartą, ale czasami się wkurzam jak zostawię portfel w samochodzie i nie mogę zapłacić telefonem 5zł
@chigcht: po drodze do roboty mam taki sklepik BIT - blisko i tanio czy coś takiego. Zawsze chodzę tam po fajki i jakieś picie przy okazji (nie chcę kupować samych fajek bo wiem, że mają z tego kilka groszy) ale ostatnio właścicielka mnie #!$%@?ła. Powiedziała, że już niedługo za fajeczki nie będzie można u nich płacić kartą xDDDD
Ja ostatnio na jakimś festynie we wsi z 10 mieszkańcami, za strzelanie z łuku dla bombelka płaciłem całe 5zl karta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chigcht: pójdź do klubów w Lublinie. Jak chciałem wezwania kierownika to dowiedziałem się od barmanki, że zawracam jej głowę gdy ona ciężko pracuje i sobie poszła.