Wpis z mikrobloga

@emissary: słuchaj mirków i leć do lekarza, ból pleców bywa zdradliwy, mnie też bolały prawie rok czasu zanim dowiedziałem się że mam przestawiony krąg ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Osobiście poczekał bym na policję w takim przypadku bo oni potrafią zmieniać zdanie po kilku dniach i znów będzie twoja wina.


@Jofiel: ale co obecność policji pomoże w takiej sytuacji? o ile w ogóle się pofatyguja, to raz, i zrobią to w jakimś sensownym czasie, to dwa. i tak ubezpieczyciele będą decydować czyja wina. akurat w sytuacji jak z obrazka to ciężko obwinić motocyklistę ;)
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: Ale jak przeciwną stronę poniosą emocje, albo trzeba będzie się sadzić z ubezpieczycielem to notka od policji poprawia szanse, nawet jak trzeba poczekać na nich.
Wiem,że oni się wzbraniają by przybyć ale jak znam ludzi wole mieć więcej świadków i dowodów niż gdyby miało mi jednego zabraknąć.
Kumplowi tez Afrykanin wjechał w tył, wszystko było ok, a po pewnym czasie okazało się, że claim poszedł z jego ubezpieczenia. Wiedz
  • Odpowiedz
@Jofiel: ok. wciąż jednak nie jestem w stanie zrozumieć w jaki konkretnie sposób wezwanie policji miałoby jakkolwiek wpłynąć na przebieg procesu likwidacji szkód przez ubezpieczycieli. co w takiej notce dostaniesz? ze przyjechali do zdarzenia między x a y o takiej i takiej godzinie i tyle? ¯\_(ツ)_/¯ no bo świadkami samego przebiegu zdarzenia to oni nie będą raczej ;)
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde: Nie mam pojęcia jak wyglada ich notatka ¯_(ツ)_/¯
Ale lepiej ją mieć niż nie mieć. Sprawca może być miły a potem się okaże, że to nie on albo nie ma ubezpieczenia lub prawka. A tak na miejscu wszystko będzie potwierdzone.
  • Odpowiedz
  • 1
@emissary Dobrze że jesteś cały. Ja od 5 lat w uk jako plecak na moto. Przez ten czad nauczyłam się aby spodziewać się niespodziewanego na drodze. Za około miesiąc czasu startuje z nauką jazdy na mojej 125cc maszynie i szczerze troszke się boje ;)
  • Odpowiedz
@elsaha: zyje tylko dlatego ze spodziewam sie niespodziewanego... jednak aby uniknac tego co mialo miejsce to musialbym byc jasnowidzem. Powodzenia, obowiazkowo przeczyztaj motocykiste doskonalego jak jeszcze tego nie zrobilas i powodzenia :)
  • Odpowiedz