Wpis z mikrobloga

  • 33
Chleje co sobotę duże ilości alkoholu... Czy to robi ze mnie alkoholika ? Nie chce pić ale ciągle jakaś okazja. A to kawalerski, a to tłuczenie butelek, a to spotkanie z teściem, a to za tydzień wesele, za dwa urodziny, za trzy wypad nad jezioro, ciągle chlanie .. jak się od tego uwolnić

#alkoholizm #alkohol #kiciochpyta
  • 61
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@Kelemele #!$%@? mnie to że jak powiem że nie pije to wszyscy myślą że mam coś do ukrycia albo że się obraziłem XD #!$%@?. Nie pijesz- automatycznie towarzystwo cię odsuwa
  • Odpowiedz
  • 108
#!$%@? mnie to że jak powiem że nie pije to wszyscy myślą że mam coś do ukrycia albo że się obraziłem XD #!$%@?. Nie pijesz- automatycznie towarzystwo cię odsuwa


@LZBNZ Jeśli uważasz, że bez picia towarzystwo przestanie się z tobą zadawać, to albo z tobą jest coś nie tak, albo z towarzystwem w którym się obracasz.
  • Odpowiedz
@LZBNZ #!$%@? mam to samo. Wieczne spotkania wydarzenia i ciągle ten alkohol. A jak nie piłem 2 weekendy (urodziny i wyjście na mecz) to się pytali co mi się stało xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@FishyGuy no #!$%@?... Mam już dość tego chlania #!$%@?. Czuję że niszczę całego siebie. Pamięć mam bardzo słabą, gorzej mi się myśli, łeb mnie często boli, #!$%@? chce z tym skończyć
  • Odpowiedz
no #!$%@?... Mam już dość tego chlania #!$%@?. Czuję że niszczę całego siebie. Pamięć mam bardzo słabą, gorzej mi się myśli, łeb mnie często boli, #!$%@? chce z tym skończyć


@FishyGuy No to weź #!$%@? coś z tym zrób a nie pitolisz na portalu z obrazkami. Jeśli potrzebujesz pomocy, to jestem w gotowości ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Alkoholikiem jest się się chyba już całe życie, ja ograniczylem picie przez próby wątrobowe. Gdy po 3 miesiącach diety i względnej trzeźwości wyniki były mniej ujowe, zabawa zaczęła się od nowa ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz